بهترین برندهای چمدان و ساک


اِمریکن توریستِر

----

www.americantourister.com
تاسیس : 1933
امریکن توریستر یک شرکت آمریکایی تولید کننده و فروشنده انواع کیف و چمدان است که تحت مالکیت شرکت سامسونیت می‌باشد. هم طیف قیمت مدل‌های مختلف آن مناسب و متنوع است و هم کیفیتی مطلوب دارد. این برند در دسته برندهای لوکس و گران قرار نمی‌گیرد. شرکت معتبر سامسونت، برند امریکن توریستر را هم خریداری کرده است و انواع چمدان‌های پارچه‌ای و غیرپارچه‌ای را در رنگ‌ها و مدل‌های مختلف به بازار ارائه می‌کند.سامسونت

----

samsonite.com
تاسیس : 1910
یک شرکت آمریکایی تولید کننده و فروشنده انواع کیف و چمدان بوده که یکی از بهترین برندهای چمدان مسافرتی است. حدود ۱۰۰ سال است که این شرکت معتبر در زمینه‌ تولید محصولات مختلف فعالیت می‌کند. آنچه سامسونت را از برندهای دیگر بازار متمایز می‌کند، دقت زیادی است که در طراحی و اجرای جزئیات بخش‌های مختلف محصولات به کار رفته است.

ویکتورینوکس

----

www.victorinox.com
تاسیس :1884
این برند تولید کننده ساعت،چاقو،چمدان و ادکلن می باشد. ویکتورینوکس تضمین می کند که محصولاتش، صرف نظر از موقعیت مکانی تولید، دارای بالاترین استانداردها از تمام جهات باشند و از کیفیت آن ها هرگز کاسته نشود. اکثر محصولات ویکتورینوکس – چاقوهای ارتش سوئیس ، چاقوهای آشپزخانه و حرفه ای، ساعت و عطرها در سوئیس ساخته شده اند.بر اساس تجربه، اقلام سفر و پوشاک در خارج از کشور تولید می شوند، برای اطمینان از اینکه این محصولات نیز از بالاترین استاندارد برخوردارند، شرکا با دقت انتخاب شده اند و استانداردهای کیفیت بالا با جدیت اجرا شده اند.این سطح بالای کیفیت است که ویکتورینوکس را به پیشتازی در سوئیس و بقیه ی دنیا تبدیل کرده است.دلسی (DELSEY)

----

www.delsey.com
تاسیس : 1946
برند دلسی یکی از قوی‌ترین و معتبرترین برندهای تولید چمدان است که در پاریس کار خود را به‌صورت حرفه‌ای آغاز کرد. این برند در ابتدا شروع به تولید چمدان‌های چرم نمود، اولین ایده برای تولید چمدان‌های سبک با محفظه سخت در این شرکت شکل گرفت. ویژگی مهم ساک و چمدان های دلسی کیفیت و قیمت مناسب آن است.

ایگِل کریک

----

www.eaglecreek.com
تاسیس:1981
چمدان‌های ایگل‌ کریک از نظر ظاهری در دسته چمدان‌های اسپرت قرار می‌گیرند. تمرکز این برند روی ماندگاری و دوام کالاست. یکی از نکات برجسته چمدان‌های ایگل‌ کریک، استفاده از موادی است که مقاومت وسیله را در آب و هوای مختلف بالا می‌برد به همین دلیل این چمدان ها مناسب افرادی که دوست دارند به یک چمدان و کوله پشتی به سفر دنیا بروند.