بهترین کارخانه های نساجی


کارخانه نساجی مازندران

----

nassajimazandaran.com
تاسیس :1309
کارخانجات نساجی مازندران، شرکت‌های بزرگ تولید پارچه در قائم‌شهر است. خطوط مختلف این شرکت‌ها فرآوری، آماده‌سازی، تولید پارچه و رنگ آمیزی آن را انجام می‌دهند. کارخانجات نساجی مازندران از بزرگترین شرکت‌های نساجی خاورمیانه می‌باشد و از سه کارخانه تشکیل شده که هم‌اکنون دو کارخانه فعال است . .در این کارخانه شامل واحد های بافندگی و ریسندگی می باشد که وجود این کارخانه در شرق مازندران باعث گردید که قائمشهر به یکی از مهمترین قطب های تجاری کشور محسوب گردد.کارخانه نساجی خوی

----

khoy.co
تاسیس : 1363
كارخانجات نساجی خوی (شركت سهامی عام) با سرمایه بانك صنعت و معدن بمنظور تولید سالانه 4300 تن نخ و 10 میلیون متر پارچه تكمیل شده (لباسی، جین ، پیراهنی و…) با هدف اشتغال حدود یك‌هزار نفر تاسیس گردید. از خصوصيات ويژه كارخانجات نساجي خوي نزديكي آن به مرزهاي خروجي كشور است بطوريكه از مرز بازرگان 120 كيلومتر، از مرز جلفا حدود 60 كيلومتر، از مرز رازي (ارتباط با استان وان تركيه) به صورت شوسه 65 كيلومتر و به صورت ريلي 90 كيلومتر فاصله دارد، كه به سهولت توليدات اين شركت قابل صدور از هر يك از مرزهاي فوق الذكر مي باشد.

کارخانه نساجی بروجرد

----

borujerdtextile.com
تاسیس: 1362
شرکت کارخانجات نساجی بروجرد در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار و با سرمایه گذاری حدود ۱۵ میلیارد ریال در جنوب شرقی شهر بروجرد – استان لرستان – واقع در غرب ایران بنا نهاده شد. این پروژه دارای ۱۲۴ هزار متر مربع زیر بنا شامل ۵ کارخانه در یک مجموعه می باشد. مجموع تولید کارخانه ها در سال حدود ۲۰ میلیون متر انواع پارچه های لباسی، ملحفه ای، پرده ای و رو مبلی است.کارخانه نساجی فردوس

----

www.ferdowstextile.com
تاسیس : 1367
کارخانجات نساجي شهرستان فردوس جهت احداث واحد هاي ريسندگي تاسيس گرديد. فعالیت اين پروژه تا سال 1381 به کندی پیش رفت تا اينکه در اين سال با مشارکت سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران و تيم مديريت جديد نسبت به تاسيس شرکت جديدي بنام کارخانجات نساجي فردوس اقدام و اجرای پروژه فعال گردید. با انتخاب ماشين آلات اروپايي و اجراي سالن هاي توليد در اسفند ماه 83 توليد آزمايشي شروع و در هفتم خرداد 84 تولید تجاری بطور رسمي افتتاح شد.

کارخانه رزین نخ بدیعی

----

www.rozinnakh.com
تاسیس : 1366
مجموعه نساجی بدیعی تا سال 1370 در زمینه تولید نخ فرش دستبافت و از سال 1370 تا سال 1380 در زمینه تولید نخ پتو، روفرشی اکرولیک و از سال 1380 تا کنون در زمینه تولید نخ BCF PP جهت رو فرشی ، گلیم ، گلیم فرش و جاجیم به صورت خام، لمینت شده با اسپان باند، جاجیم فوم دار و نمدی و همینطور زیرانداز و کاور جاجیمی مشغول به فعالیت می باشد. این شرکت از سال 1394 در منطقه صنعتی منتظریه شهرستان نجف آباد فعالیت خود را آغاز نموده است.