بهترین برندهای ساعت مچی


ساعت مچی بل اند راس

----

www.bellross.com
تاسیس : 1992
یک برند لوکس ساعت است که مبدأ برند آن فرانسه بوده ولی در سوییس طراحی و تولید می‌شود و کارخانه آن در نزدیکی نوشاتل است. این ساعت جزو ۲۰ برند لوکس ساعت از نظرمجله فوربس است. طراحی‌های این برند هم از الهام گرفته از ساعت‌های خلبانی است و ساعت‌های با صفحه مربعی شکل این برند با اقبال زیادی مواجه شده‌اند. ساعت‌های بل اند راس معمولا اسپرت هستند و برای استفاده در استایل کژوال مناسب می‌باشند.ساعت مچی امگا

----

www.omegawatches.com
تاسیس : 1848
شرکت ساعت‌سازی سوئیسی است. مرکز این شرکت در شهر بین، سوئیس قرار دارد. شرکت امگا هم‌اکنون جزء گروه سواچ محسوب می‌شود. این برند در سال ۱۹۶۹ توسط ناسا، به عنوان اولین ساعت برای حضور در ماه، برگزیده شد! از سال ۱۹۳۲ تنها از ساعت‌های امگا در بازی‌های المپیک استفاده می‌شود. نیروهای سلطنتی بریتانیا در سال ۱۹۱۷ از ساعت‌های امگا برای واحدهای رزمی خود استفاده می‌کردند و بعد از یک سال این ساعت‌ها به ارتش آمریکا هم راه یافتند.

ساعت مچی سیکو

----

www.seikowatches.com
تاسیس : 1881
نام یک شرکت هلدینگ ژاپنی است که شامل زیرمجموعه‌های ساعت مچی، ساعت دیواری، تجهیزات الکترونیک، نیمه هادی ها،جواهرات و محصولات نوری می‌باشد. محصولات این برند هم از نظر کارایی و هم از نظر زیبایی جزو بهترین‌ها در جهان محسوب می‌شوند. سیکو اجزای ساعت‌های خود را از پیشرفته‌ترین IC ها تا فنرهای تعادلی می سازد و تنها تولیدکننده‌ای است که از چهار فناوری به روز ساخت ساعت Kinetic ، Quartz ، Mechanical و Spring Drive بهره می برد.ساعت مچی PIAGET (پیاژه)

----

www.piaget.com
تاسیس : 1874
شرکت تولید کالای لوکس سوئیسی است، که متخصص ساعت‌سازی و جواهرسازی می‌باشد. توسط ژرژ پیاژه، در روستای «لا کت او فه» سوئیس تأسیس شد و از سال ۱۹۸۸ نیز متعلق به گروه سوئیسی ریشمون (ولی با مدیریت مستقل) می‌باشد.این برند امروزه به ساخت باریک‌ترین ساعت‌های مچی اتوماتیک معروف است.

ساعت مچی کارتیر

----

www.cartier.com
تاسیس : 1847
لویی کارتیه کارآفرین و ساعت‌ساز فرانسوی بود، که در سال ۱۸۹۹ شرکت کارتیه را تأسیس کرد. کارتیه در سال ۱۹۰۴ به سفارش خلبان مشهور برزیلی البرتو سانتوس، که از دوستان وی بود، نخستین ساعت مچی مردانه را طراحی نمود. یکی از مشهورترین برندهای ساعت در جهان است که می‌توان گفت محبوبیت خود را مدیون افراد مشهوری است که از محصولاتش استفاده می‌کنند.