بهترین برندهای محافظ برق


محافظ برق برننشتول

----

www.brennenstuhl.de
تاسیس : 1958
تولیدکننده آلمانی لوازم توزیع برق، نورپردازی، فناوری و امنیت خانه و ابزارآلات است، محصولات برننشتول شامل: کابل برق، چندراهی برق، محافظ برق، لامپ، سنسور آتش‌سوزی، سنسور امنیتی، نردبان و … است. از زمان تاسیس تا به الان به یک شرکت بزرگ در زمینه مهندسی برق و الکترونیک تبدیل شده است. دفتر مرکزی برننشتول در شهر توبینگن کشور آلمان می‌باشد. محصولات برننشتول در فرانسه، اتریش، سوئیس و از سال ۲۰۰۴ در چین نیز تولید می‌شود.چند راهی برق و محافظ پارت الکتریک

----

partelectric.ir
تاسیس: 1364
اين شركت با وسعتى بيش از 10000 متر مربع، صدها نفر پرسنل و زنجيره تامينى متشكل از ده ها كارخانه و كارگاه به همراه شبكه فروش مويرگى در خاورميانه، علاوه بر ايجاد هزاران شغل، سالها وظيفه تنظيم بازار و مقاومت در برابر حضور رقباى خارجى در بازار ملى را نيز عهده دار بوده است.

محافظ برق آاگ

----

www.aeg.com
تاسیس : 1883
آاگ به معنای «شرکت برق عمومی» یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات الکتریکی در جهان است که در سال ۱۸۸۳ در آلمان تاسیس شده است . نام تجاری AEG در سال ۱۹۹۶ توسط الکترولوکس انتخاب و گذاشته شد و از سال ۲۰۰۵ در بعضی محصولات این شرکت استفاده می‌شود، AEG جزو شناخته‌ترن برندهای صنعت برق و الکترونیک در جهان میباشد.محافظ برق الکترو کاوه

----

electrokaveh.com
تاسیس : 1361
در سال ۱۳۶۵پس از احداث ساختمان و نصب و راه اندازی ماشین آلات و تجهیزات با ورود قطعات جهت مونتاژ، شرکت فعالیت های تولیدی خود را شروع میکند. در سال ۱۳۷۰ با تولید کلیه قطعات فلزی و پلاستیکی مورد نیاز به خودکفائی رسیده و بتدریج موفق به تولید انبوه کلیدهای گردان تابلویی از ۱۲ تا ۶۳۰ آمپر در حالتهای مختلف میشود. در سال ۱۳۷۵ خط تولید کلیدهای مینیاتوری در کارخانه الکتروکاوه راه اندازی شده و موفق به تولید کلیدهای مینیاتوری از ۲ تا ۶۳ آمپر بصورت تکفاز – فاز و نول – سه فاز و سه فاز و نول میشود . از سال ۱۳۸۵ برای تنوع بخشیدن به محصولات تولیدی ، الکتروکاوه تولید تجهیزات برقی خودرو را در برنامه توسعه خود قرارداد و موفق به تولید انواع رله های خودروهای سبک و سنگین شد .

محافظ برق تسکو

----

www.tsco.ir
تاسیس : 1381
فعالیت این شرکت در راستای عرضه تجهیزات کامپیوتری تعریف شده است که ابتدا شرکت با ایجاد یک واحد بازرگانی، تجهیزاتی را از بازار جهانی این محصولات تهیه و به بازار داخلی وارد می نمود. پس از مدتی کارخانه‌ی این شرکت راه‌اندازی شد و تعدادی از محصولات این برند تولید داخل میباشند.