بهترین سایت های جواهری آنلاین


دیجی زرگر​

----

www.digizargar.com
دیجی زرگر، ویترین آنلاین طلا و جواهر کشور است که با هدف توسعه و تحول صنعت طلا و جواهر فعالیت خود را آغاز کرده است. کالاهای قابل ارائه در سایت شامل انواع مصنوعات طلا و جواهر با عیار 18 شامل دستبند طلا ، سرویس طلا ، النگو طلا ، نیم ست طلا ، انگشتر طلا ، گردنبند طلا ، زنجیر طلا ، پابند طلا ، حلقه طلا ، مدال طلا ، دست بند طلا ، ساعت طلا ، آویز ساعت طلا ، تمیمه طلا ، پلاک طلا ، تکدست طلا ، گوشواره طلا ، رولباسی طلا ، حلقه ست طلا ، پلاک اسم ، ربع ست طلا و تک دست طلا می باشد.گالری ربیعی

----

rabieigallery.com
تاسیس :1342
گالری طلا و جواهرات ربیعی تا به امروز با هدف ارائه بهترین خدمات و عرضه محصولات با کیفیت همراه با به روزترین طراحی ها ، در خدمت شما عزیزان میباشد و تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا به عنوان بزرگترین خانواده طلا و جواهر در سطح کشور شناخته شود. تمام محصولات سفارش داده شده از سمت کاربران، قبل از ارسال، توسط بخش کنترل کیفیت گالری ربیعی، کنترل شده و پس از تاییدیه کامل مسئول مربوطه از صحت سلامت کالا نسبت به ارسال اقدام می شود.

گالری هاتف ساعتچی

----

hsaatchi.com
تاسیس : 1370
فروشگاه آنلاین هاتف ساعتچی درروز اول فروردین ماه ۱۳۹۶ افتتاح گردید و اولین فروش آنلاین این مجموعه در هشتم فروردین همان سال از شهر مقدس مشهد اتفاق افتاد.از آن پس این فروشگاه با اخذ تمامی مجوزها و رعایت قوانین فضای مجازی و همینطور رعایت حقوق مصرف کنندگان و ارائه خدمات لوکس و کم نظیر به راه خود ادامه داده است.گالری صلحی وند

----

www.solhivand.com
تاسیس : 1361
این فروشگاه با سابقه بیش از سه دهه هم اکنون از طریق سامانه اینترنتی سایت صلحی وند در خدمت کاربران قرار دارد. این برند در شهر مراغه راه اندازی شد و مدتی بعد در کرج نیز افتتاح گردید. هدف اول فروشگاه طلا و جواهرات صلحی وند ارائه محصولاتی مطابق با نیاز مشتریان بوده است.

گالری کیش طلا

----

www.kishtala.com
تاسیس :1360
برند کیش طلا با حفظ کیفیت محصولات خود در خرید های اینترنتی و همچنین قیمت مناسب تر و سهولت بیشتر، فعالیت خود را در عصر تکنولوژی ارتقا داده است. شعار این مجموعه برای مناسبت های طلایی به وقت خود ارزش طلا هدیه بدهید که با منظور نهادینه سازی خرید آنلاین طلا و عدم اتلاف وقت در خریدهای حضوری بیان گردیده است.