بهترین برندهای نان


نان آوران

----

nanavaran.com
تاسیس :1379
مجتمع نان آوران واقع در شهرک صنعتی هشتگرد تولید کننده انواع نان ، شیرینی ، کیک ، نان سوخاری ، نان مسطح ، انواع نان تست میباشد. نزدیک به هزار نفر نیرو انسانی توانمند و کارآمد بر پایه نیازهای مصرف کنندگان در محیطی دانش محور به دنبال ارائه بهترین محصولات و خدمات به مشتریان هستند.

نان سالم

----

تاسیس : 1366
شرکت نان سالم لاهیجان اولین تولید کننده نان صنعتی و اولین دارنده پروانه ساخت در صنعت نان گیلان است. و با هدف اشتغال و انتقال دانش فنی و تکنولوژی روز و ایجاد فرهنگ درست تغدیه در جهت جلوگیری از ضایعات فرآورده های نانی که امروزه ۲۰ تا ۳۰ درصد بوده که دلیل عمده آن پایین بودن سطح کیفیت و بهداشت می باشد .این برند در استان های تبریز ، ارومیه و… نیز دارای تولیدی میباشد.سه نان

----

www.cenanbakery.com
تاسیس : 1387
گروه صنعتی نامی نیک نهاد (سهامی خاص) تحت نام تجاری سه نان، با احداث کارخانه در شهرک صنعتی بهارستان در زمینی به مساحت ۱.۵ هکتار، به عنوان اولین و تنها واحد تولید کننده نان صنعتی در ایران با ظرفیت تولید ۵۰ تن در روز فعالیت خود را آغاز نمود . سه نان با مخلوطی از آرد گندم های موجود که ویژگی های آن مورد تایید بخش غذایی گروه صنعتی (کاک) هلند می باشد تهیه و تولید می شود.

نان رضوی

----

www.nanerazavi.com
تاسیس :1351
حدود سال 1346 یک نانوایی در گوشه ای از بیمارستان امام رضا (ع) مسئولیت تهیه نان برای پرسنل و بیماران بیمارستان را بر عهده داشت که به عنوان یک نان مرغوب در مشهد آن زمان زبانزد خاص و عام گردیده بود و در اکثر مواقع موجودی نان آن کفاف بیمارستان و خریداران را بصورت هم زمان نمی داد لذا این موضوع متولیان آستان قدس رضوی را مجاب نمود که تهیه و تولید این نان با کیفیت را توسعه دهند لذا در سال 1351 آن را با عنوان شرکت نان قدس رضوی ثبت نموده و آن را در خیابان رازی، در مجاورت بیمارستان فعال نمودند و درهمان زمان نیز تولیدات آن بسیار مورد توجه مردم قرار گرفت.