بهترین برندهای لباس زیر


Mahsan

----

mahsanstyle.com
شرکت تولیدی لباس زیر همسان از اولین سال تاسیس خود، هدف سازمان خود را ارتقا کیفیت محصولات تولید شده قرار داد. این شرکت با ایجاد تیم طراحی توانسته است تنوع محصولات خود را به بیش از ۸۰ مدل سوتین افزایش دهد.شرکت همسان توانایی طراحی و تولید محصول جدید را در عرض ۳۰ روز دارا می باشد، در حالی که به طور معمول طراحی و تولید محصول جدید در سایر شرکت های تولیدی از ۶ ماه تا یک سال زمان می برد و این قدرت شرکت همسان را نسبت به سایر رقبا می رساند.بنیان گذاران این شرکت همواره توجه ویژه ای به بازار جهانی داشته اند و تمام طرح ها، الگو گرفته شده از فرهنگ های مختلف می باشد.DAMARIS

----

damarisevans.com
تاسیس : 2001
این مارک پرفروش توسط خانم Damaris Evans ثبت شده و مدیریت میشود. این خانم زمانی که تنها 25 سال داشت کارش رو شروع کرد و امروزه محصولاتش به یکی از پُر فروش ترین محصولات در سطح جهانی تبدیل شده است.

LA PERLA

----

laperla.com
تاسیس : 1954
این برند معروف در ایتالیا تاسیس شده است و محبوبیت خود را مدیون شکم بندهای زنانه می داند.چرا که سابقه ای طولانی در تولید شکم بند های دست ساز دارد. البته لباس های زیر فوق العاده جذاب و با کیفیتی هم تولید می کند.CARINE GILSON

----

carinegilson.com
تاسیس :2012
مؤسس این برند در تولید لباس زیرهای با کیفیت دست ساز تخصص دارد. این کمپانی لباس ها را با لطیف ترین پارچه های ابریشمی، توری و یا ترکیب آنها دوخته و در رنگ های مختلفی مثل فیروزه ای، هلویی و … ارائه میدهد که بسیار محبوب و پر فروش است.

VICTORIA’S SECRET

----

www.victoriassecret.com
تاسیس : 1977
برند ویکتوریا سکرت یک برند معروف جهانی است که حتما نامش را شنیده اید. لباس های تولید شده توسط این برند از بهترین الیاف در بهترین طرح ها تولید میشوند. یکی از دلایل معروفیت این برند حضور برترین مدل های جهان می باشد و البته تبلیغات بسیاری که در سطح جهانی داشته است نیز در این محبوبیت نقش دارد.