بهترین برندهای عینک آفتابی


اوکلی (Oakley)

----

www.oakley.com
تاسیس :1975
برند عینک‌ آفتابی اوکلی، مناسب ورزشکارهاست. افرادی که به کارایی، بیش از مد اهمیت می‌دهند. از انواع عینک‌های اوکلی، می‌توان به المونت پریزم سافایر (Elmont Prizm Sapphire)، گاسکان پریزم (Gascan Prizm)، هولبروک (Holbrook) و… اشاره کرد. افرادی که سبک زندگی فعالی دارند معمولا به سراغ این نوع عینک‌ می‌روند. عینک‌های اوکلی با فناوری‌های بالایی تولید شده و در آنها اغلب از موادی چون تیتانیوم، پلی‌کربنات بسیار مقاوم و ترکیبات مشابه استفاده می‌شود.پرادا (Prada)

----

www.prada.com
تاسیس :1913
قاب و شیشه عینک‌های پرادا، کیفیت خوبی دارند و از چشم‌ها در برابر نور خورشید به خوبی مراقبت می‌کنند. از عینک های این برند در هر موقعیتی- رسمی یا غیررسمی- می‌توان استفاده کرد. تنها ایرادی که می‌توان به این عینک‌ها گرفت، گران بودن آنهاست. اما به دلیل ساخت بسیار زیبا و دقیق آنها که این عینک‌ها را واقعا منحصربفرد می‌کند، می‌توان انتظار داشت که نسبت به برندهای دیگر گران باشند.

ری‌بن (Ray Ban)

----

www.ray-ban.com
تاسیس : 1936
این عینک‌ها برای نیروی هوایی امریکا تعبیه شدند. در سال ۱۹۹۹ کارخانه ری بن به ارزش ۶۴۰ میلیون دلار به شرکت ایتالیایی لوکساتیکا فروخته شد. از انواع عینک‌های ری‌بن می‌توان به خلبانی (Aviator)، کلاب‌مستر کلاسیک (Clubmaster Classic)، ویفرر (Wayfarer) و … اشاره کرد. قاب این عینک آنقدر ظریف است که به راحتی می‌شکند و باید خیلی مراقب آنها باشید.پرسول (Persol)

----

www.persol.com
تاسیس : 1917
پرسول نام برند تجاری عینک است که توسط شرکتی ایتالیایی تولید می‌شود. در تولید عینک‌های آفتابی پرسول، از موادی استفاده می‌شود که دید واضح و مراقبت از چشم‌ها در برابر نور خورشید را تضمین کند.اوایل این شرکت فقط برای خلبان‌ها و رانندگان مسابقات اتومبیلرانی، عینک می‌ساخت، اما در حال حاضر در زمینه تولید بهترین عینک‌های آفتابی بادوام،‌ به ویژه ورزشی، شهرت جهانی پیدا کرده است.

پلیس

----

www.policelifestyle.com
تاسیس : 1970
این برند مبتکر بسیاری از استانداردهای دنیای عینک و لنز محسوب می‌شود. طراحی ارگونومیک فریم عینک با در نظر گرفتن انحنای صورت انسان، استفاده از متریال منعطف و فلکسیبل در طراحی و توسعه عینک و توسعه نمونه تجاری عینک آفتابی با لنز جیوه‌ای مهم‌ترین نوآوری‌های پلیس در دنیای عینک و لنز هستند.