بهترین مزون های لباس عروس


مزون لباس نامزدی حانیار

----

آدرس : بلوار دریا، ابتدای خیابان صرافها
مزون لباس نامزدی حانیار یکی از برترین مزون های معروف و با نام در تهران است که بسیار مورد توجه افراد مشهور و هنرمند قرار گرفته است، این مزون به صورت ماهانه جشنواره هایی بر پا می کند تا به روز ترین و بهترین لباس های خود را برای مشتری های خاص خود به نمایش بگذارد. این مزون علاوه بر فروش حضوری از طریق برنامه های دیگر همچون اینستا نیز فروش و سفارش آنلاین دارد.مزون لباس عروس پیفون

----

آدرس : تهران، کاووسیه، کار و تجارت – ونک مرکز خرید ونک
مزون عروس پیفون با مدیریت آقای علی پیفون از مجهزترین و کاملترین مزون های تهران واقع در میدان ونک است در این مزون هم میتوانید از برند های برتر دنیا انتخاب کنید و هم میتوانید لباس عروس و نامزدی و لباس شب و حتی کت و شلوار دامادی هم به صورت شخصی دوزی داشته باشید. حتی برای اکسسوری های تور و تاج هم نیاز به بیرون از این مجموعه ندارید و میتوانید در مزون پیفون صفر تا صد لباس و اکسسوری عروس و داماد را تهیه کنید.

مزون لباس عروس پرونویاس

----

آدرس : تهران- بلوار آفریقا نبش خیابان ارغوان شرقی
این مزون به اسم پرونایوس اسپانیا در تهران مشهور است، در واقع این مزون نمایندگی یکی از خاص ترین و معتبر ترین برند های لباس شب در اروپا است.لازم به ذکر است که جهت استفاده از خدمات این مزون می بایست با وقت قبلی مراجعه نمایید.مزون رد کارپت

----

آدرس:تهران، اقدسیه، مزون لباس عروس رد کارپت
مزون رد کارپیت از مزون های مشهور و لاکچری تهران است که در زمینه لباس شب و لباس نامزدی بسیار مطرح شده است. این مزون در تمام فصل های سال بهترین و به روز ترین لباس عروس ها و لباس نامزدی ها را به مشتریان خاص خود ارائه می نماید. سایر خدمات ویژه این مزون به صورت زیر است: طراحی و ارائه لباس شب های بلند تور دار ، طراحی و ارائه لباس های پرنسسی و….

مزون لباس شب زرین

----

ٖآدرس : جردن، خیابان ناهید غربی
خانه مد زرین از بهترین و برترین وارد کننده های برند لباس از کشورهای غربی است که در تهران فعالیت دارد، همچنین دارای طراحان خلاقی است که جدید ترین و خاص ترین مدل ها را به استایلیست ها و سلیقه های خاص پیشنهاد می دهند.