بهترین برندهای کفش


کفش نسیم​

----

تاسیس:1375
برند نسیم از سال 1375 در زمینه طراحی و تولید کفش و پاپوش فعالیت خود را آغاز نمود. این برند در راستای پیشبرد هدف کار آفرینی با ایجاد کارهانه تولیدی فعالیت خود را ادامه داد و محصولات متنوعی با مواد اولیه ی (چرم، پی وی سی) مرغوب تولید میکند. از محصولات این برند میتوان به کفش، صندل ، دمپایی، کیف و کفش ورزشی اشاره کرد.کفش پاتکان​

----

برند پاتکان از سال ۱۳۹۰ با محوریت کیفیت در تولید ، تامین و حفظ رضایت مشتری تاسیس گردید. این برند از بهترین متریال هم‌چون زیره‌های تولیدی زیلان ترکیه و چرم‌های درجه ۱ گاوی و بزی که به صورت گیاهی دباغی شده (چرم رستیک) و هم‌چنین استفاده از کفی های طبی جهت راحتی پا است استفاده می کند. صنعتگران و هنرمندان تبریز با تمام تلاش خود سعی می‌کنند محصولی را تولید کنند که حس جنس مرغوب و بادوام را به مشتری انتقال داده و از خرید کالای ایرانی رضایت داشته باشند از جمله محصولات تولیدی این برند می‌توان به انواع کفش‌های راحتی و ورزشی، کیف و کمربندو … اشاره کرد.

کفش نهرین​

----

تاسیس:1360
برند نهرین که فعالیت خود را از سال 1360 آغاز کرد همواره در طراحی های خود فرهنگ و سلیقه ایرانی را نظر می گیرد و برای تمام سنین و گروه های مختلف محصولات متنوعی تولید می کند. برند آلبرتینی دیگر برند مربوط به این شرکت می باشد در ساخت محصولاتش که سامل کفش های طبی و ورزشی هستند از فناوری های جدید استفاده می کند.کفش تن زیب​

----

تاسیس:1382
برند تن زیب در سال 1382 تاسیس شد و در ابتدا با عرضه محصولات ورزشی، بدنسازی و ماساژدهی خانگی شروع به فعالیت کرد ولی از سال 1397 تولید کفش های ورزشی با کیفیت را نیز آغاز کرد. برند تن زیب هم اکنون 70 نوع محصول ورزشی تولید می کند.

کفش ملی​

----

تاسیس:1336
کفش ملی از سال 1336 تا به امروز بدون وقفه در بازار ایران حضور فعال داشته است. این برند کفش های نظامی، سرپایی، ورزشی و .. را به بیش از 14 کشور جهان صادر می کند و با تلاش چند ساله موفق به تولید، فروش و صادرات روزانه 120 هزار جفت کفش رسیده است.