بهترین برندهای باتری قلمی


باتری قلمی دوراسل

----

www.duracell.com
تاسیس : 1964
دوراسل، برند آمریکایی و خط تولید انواع مختلف باتری است. در ساختار سازمانی این شرکت به‌عنوان زیرمجموعه‌ای از شرکت ژیلت به‌شمار می‌آید. شرکت مالوری، برند دوراسل را برای خط تولید باتری دوربین راه‌اندازی کرد. نام دوراسل، یک تک‌واژ چندوجهی است. باتری های این شرکت به کیفیت و دوام بالا مشهورند.باتری قلمی وارتا

----

www.varta.com
تاسیس: 1904
کمپانی وارتا در آلمان بنیان نهاده شد. این شرکت بدلیل باتری های باکیفیتش در سراسر دنیا شناخته شده است. بیش از 128 است که نام وارتا ازجمله بهترین باتری‌های موجود در بازار جهان است. در تمام این دوران این باتری به‌طور انحصاری فقط در آلمان تولیدشده است. این شرکت در مقیاس بین‌المللی برای کیفیت، کارایی و احترام به مصرف‌کننده شهرت دارد. شرکت ورتا که در جنوب آلمان جای گرفته است تنها تولیدکننده باتری قلمی است که کارخانه آن در کشور آلمان واقع شده است.

باتری قلمی کملیون

----

www.camelion.com
تاسیس : 1995
کملیون یکی از مطرح ترین برندها در زمینه تولید باتری است. دفتر اصلی این برند در کشور فرانسه قرار دارد و محصولات آن در کشور چین تولید میشوند. کملیون بیش از دهها محل تولید و صدها دفاتر فروش در سرتاسر جهان دارد. محصولات تولیدی کارگاه های همکار با گرفتن استانداردهای لازم از کملیون، با نام این برند وارد بازار میشوند. محصولاتی که در بازار ایران بفروش میرسند در کشور چین تولید می شوند که دفاتر فروش منطقه ای با رعایت استانداردهای لازم برای حفظ کیفیت محصولات برند که اساس مسئولیت این برند است آنها را وارد کشور میکنند.باتری قلمی انرجایزر

----

www.energizer.com
تاسیس : 1896
انرجایزر، شرکت کالاهای مصرفی آمریکایی است، که در زمینه تولید و عرضه انواع باتری و محصولات مراقبت‌های شخصی فعالیت می‌کند. احتمالا نماد این شرکت (خرگوش صورتی با عینک دودی)را قبلا دیده‌اید. این کمپانی ثروتمند در سال 2019 کمپانی‌های وارتا و Rayovac را خریداری کرد و همینک یکی از بزرگترین تولیدکنندگان باتری در جهان میباشد.

باتری قلمی سونی

----

www.sony.com
تاسیس : 1946
سونی شرکت خوشه‌ای ژاپنی و چندملیتی است که در زمینه تولید لوازم الکترونیکی، صنعت بازی‌های ویدئویی و تجهیزات سرگرمی، صنعت موسیقی و فیلم، همچنین ارائه خدمات مالی فعالیت می‌کند. دفتر مرکزی سونی در شهر میناتو، توکیو قرار دارد. شرکت سونی بزرگترین تولیدکننده سنسورهای دوربین و همچنین تلویزیون‌های رده‌بالا در جهان به شمار می‌رود. شرکت سونی دارای تعداد زیادی شرکت تابعه، زیرمجموعه و فرعی است.