اینفولوئنسرهای اینستاگرام


نرگس کلباسی اشتری

----

متولد : ۱ فروردین ۱۳۶۷، اصفهان
اینستاگرام: @justnarges
نرگس کلباسی از تولد تا ۴ سالگی ساکن ایران بود و پس از آن به خاطر ادامه تحصیل پدرش همراه با خانواده به انگلستان رفتند . شهروند ایرانی-بریتانیایی و موسس بنیاد خیریه پریشان در هند است که برای کودکان یتیم و معلول هند پرورشگاه‌هایی می‌ساخت. او پس از حادثه‌ای به قتل غیرعمد یک کودک متهم شد.و در مارس ۲۰۱۷ و با حکم دادگاه تجدید نظر در شهر رایاگادا، از همه اتهامات وارده، تبرئه و بی‌گناه شناخته شد. نرگس کلباسی پس از بازگشت به ایران همچنان خدمات بشردوستانه خود ادامه می‌دهد که از آن جمله می‌توان به کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان کرمانشاه اشاره کرد.صدف بیوتی

----

متولد :14 تیر 1368
اینستاگرام: @sadaf_beauty
به جرأت می توان صدف بیوتی یا صدف مسائلی را یکی از موفق ترین زنان ایرانی در عرصه آرایش و زیبایی دانست. این بلاگر مشهور ایرانی توانسته با انتشار ویدیوهای آموزشی در رابطه با آرایش، ماسک صورت و دیگر مطالب مربوط به حوزه زیبایی در پیج اینستاگرام خود، توجهات بسیار زیادی را نسبت به خود جلب کند. از فعالیت های این بلاگر ، می توان به حضور او در مراسم بیوتی کان اشاره کرد. بیوتی کان که یکی از بزرگترین گردهمایی های برندهای آرایشی مشهور جهان است، در سال ۲۰۱۹ از صدف بیوتی به عنوان مهمان ویژه و جهت آموزش آرایش دعوت به عمل آورد.

آرش استیلاف

----

متولد : 6 شهریور 1367 در تهران
اینستاگرام : @arashestilaf
ازیگر، مجری، کمدین و خواننده ایرانی است که فعالیت‌اش را از کشور چین آغاز کرد و در آنجا به شهرت رسید. از کارهای بازیگری او در ایران می‌توان به فصل دوم سریال ساخت ایران اشاره کرد. او لیسانس مدیریت بازرگانی و فوق لیسانس گویندگی و مجری گری تلویزیون دارد. پدرش از تاجرهای واردکننده از چین است و به همین دلیل، آرش استیلاف از سن 17 سالگی به چین رفت و در آن‌جا درس خواند و اجراهای مختلف را در مراسم‌ها به عهده گرفت تا اینکه در یک مسابقه اجرا که بین 20 هزار نفر انجام شده بود، رتبه پنجم را کسب کرد و برای تحصیل در رشته مجری گری توسط داوران به دانشگاه معرفی شد.امپراطور کوزکو

----

متولد : اسفند 68
اینستاگرام : iamkuzcooo@
زینب موسوی ملقب به امپراطور کوزکو را ممکن است با برنامه ی خندوانه شناخته باشید. او اولین استندآپ کمدین زن ایرانی نام دارد.امپراطور کوزکو در قالب یک زن خانه دار و غرغرو که نسبت به همه ی وقایع روز واکنش نشان می دهد، در اینستاگرام فعالیت می کند. او 7 سال بعنوان طراح وب فعالیت داشته است.

مهدی صارمی

----

متولد : 18مرداد 53
اینستاگرام: mehdisaremi_tv@
مهدی صارمی بعد از فارغ التحصیلی کارش را در تئاتر ادامه داد و بعد از آن در حوزه کودک فعالیت نمود. احتمالا او را در همکاری با داریوش فرضیایی( عمو پورنگ) در برنامه ی کودک بشناسید. او از تلویزیون فاصله گرفت و به ساخت ویدئوهای طنز در اینستاگرام پرداخت. عمده ی ویدئوهای طنز او با همراهی خواهر زاده اش خانم سارا اطهری که او نیز از فعالان این حوزه در اینستاگرام است اجرا می شود.