بهترین سایت های دانلود


سافت ۹۸

----

soft98.ir
تاسیس : 1389
سایت سافت 98 در ایران و بر روی سرور های آسیاتک نگهداری میشود و این نیز باعث شده تا سرور بارگذاری سایت و دانلود فایل ها برای کاربران ایرانی چند برابر شود . البته این نیز به نفع کاربران میباشد زیرا اینترنت آنها در صورت استفاده از این سایت و دانلود فایل های موجود در آن نیم بها محاسبه خواهد شد . بر اساس لیست الکسا این سایت در رده 35 مین سایت برتر از لحاظ رتبه الکسا در ایران و بهترین سایت دانلود معرفی شده است.



سرزمین دانلود

----

www.sarzamindownload.com
تاسیس : 1388
این سایت در رتبه 85 الکسا قرار دارد و میتوان گفت دومین سایت برتر مرجع دانلود رایگان ایران و لیست ما میباشد . سرور این سایت نیز در دیتاسنتر آسیاتک قرار دارد. تعداد مطالب منتشر شده روزانه در این سایت حدود 20-25 مقاله میباشد. این سایت مانند سایت سافت 98 علاوه بر مطالب دانلودی ، محتوای دیگری که معمولا به صورت آموزشی میباشد نیز دارد. اسکریپت سایت نیز پی اچ پی نیوک میباشد.





پی سی دانلود

----

p30download.ir
تاسیس :1384
سایت پی سی دانلود از قدیمی ترین سایت ها در این زمینه به حساب می آید و در رتبه 109 الکسا قرار دارد . یکی از کارهای مثبت سایت پی سی دانلود استفاده از CDN یا همان شبکه توزیع محتوا برای دانلود فایل ها توسط کاربران میباشد که بهترین سرور را بر اساس مکان اینترنتی کاربر را برای دانلود فایل در اختیار کاربران قرار میدهد . در رده بندی بین سایت برتر مرجع دانلود رایگان ایران در رتبه 3 قرار گرفته است.



دانلودها

----

www.downloadha.com
رتبه این سایت در الکسا 137 میباشد . سایتی که با سیستم وردپرس پیاده سازی شده و به نظر میرسد قالب آن اختصاصی است . البته این نکته بماند که قالب این سایت به صورت رایگان منتشر شد و بسیاری از سایت ها از این قالب برای سایت خود استفاده کردند و دو سال پیش سایت دانلودها مجبور به تغییر ظاهر قالب خود شد. به دلیل حمایت از حقوق تولید کننده فیلم های ایرانی ، لینک دانلود حذف و لینک خرید قانونی به جای آن قرار داده شده است.





سافت گذر

----

www.softgozar.com
تاسیس : 1387
سایت سافت گذر نیز از بهترین سایت ها در زمینه دانلود نرم افزار به حساب می آید اما دارای یک مشکل می باشد آن هم مشکل بلاک شدن توسط آنتی ویروس نود 32 میباشد . سایتی که برخی از کاربرانش را به دلیل همین بلاک شدن از دست داده است. ولی با این حال رتبه 215 الکسا نیز بسیار خوب میباشد.