بهترین برندهای لازانیا


لازانیا تک ماکارون

----

تاسیس: ۱۳۷۳
سایت : takmakaron.com
تک ماکارون یکی دیگر از تولیدکنندگان محصولات غذایی بر پایه آرد کشور می باشد. این شرکت در سال ۷۷ کار خود را با ۵ محصول رشته ای و ۱۰ محصول فرمی آغاز کرد. شرکت بولر سوییس و فاوا ایتالیا مسولیت ساخت خط تولید ماکارون را بر عهده داشته اند. این شرکت در حال حاضر توانایی تولید ۴۵۰ تن محصول را به صورت روزانه داراست. از محصولات تک ماکارون شامل:
انواع ماکارونی حالت دار, انواع ماکارونی فرمی, انواع اسپاگتی, انواع لازانیا, آرد سفید, انواع کورن فلکس, انواع پودر کیک, انواع پیکوتک, روغن زیتون تصفیه شده و تصفیه نشده, انواع ربلازانیا زر ماکارون

----

تاسیس: 1384
سایت : zarmacaron.com
یکی از بهترین های صنعت ماکارونی کشور زر ماکارون می باشد. بزرگترین صادرکننده ماکارونی ایرانی تواسته سهم زیادی را نسبت به رقبای خود در این محیط دوستداشتنی کسب کند. این شرکت در سال ۸۴ وارد بازار شد و رفته رفته با افزایش فروش خود توانست در سال ۸۸ کارخانجات خود را گسترش دهد. این برند مجوز تولید چهارمیلیون تن محصولات آردی را از وزارت صنایع کسب کند. انواع پاستا رشته ای و فرمی و همچنین لازانیا از محصولات این شرکت می باشد. در حال حاضر مدیریت این شرکت بر عهده مرتضی سلطانی می باشد.

لازانیا مانا

----

تاسیس: 1358
سایت : manamacaron.com
صنایع غذایی مانا از سال ۵۸ در زمینی به مساحت ۶۰۰۰ متر مربع فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت در سال ۶۹ اقدام به تاسیس کارخانه ماکارونی خود در شهر صنعتی هشتگرد کرد. برند مانا از خلاق ترین و پیشروترین های حوزه ماکارونی کشور می باشد که همواره توجه خاصی به سلایق مختلف ایرانیان داشته است. استفاده از تکنولوژی های به روز ایتالیا و سوییس این شرکت را در جایگاه مطلوبی میان رقبای اصلی خود قرار داده است. دریافت گواهینامه های مرتبط با صنعت غذایی و همچنین افزایش سطح استانداردها همواره از دغدغه مجموعه مدیریت این برند بوده است.لازانیا مک

----

تاسیس: ۱۳۸۸
مک، محصول گروه تولیدی مواد غذایی خوشنام، از دیگر برندهای صنعت ماکارونی است و تمرکز خود را بر تولید ماکارونی های با کیفیت و با استانداردهای جهانی قرارداده است. علارقم اینکه نسبت به رقبای خود از تنوع کمتری در محصولات برخوردارست اما همچنان از برندهای محبوب ایرانی می باشد. استفاده از بهترین مواد اولیه در کنار بکارگیری ماشین آلات با تکنولوژی روز دنیا در تولید آرد و ماکارونی و اخذ گواهینامه های مختلف و افزایش سطح استانداردها باعث گردیده که مک علاوه بر بازار ایران مورد توجه مصرف کنندگان خارجی از جمله امارات، کویت، عمان، عراق، قرار گیرد.