بهترین برندهای دوش حمام


دوش حمام راسان

----

rassan.ir
تاسیس : 1376
مجموعه ماهسان پویا در سال 1376 تاسیس شد. قبل از آن مدیران شرکت ماهسان پویا به کار تجارت مشغول بوده و از نمایندگان فعال یک شرکت تولیدی شیرالات بهداشتی آلمانی بودند. ایده اولیه راسان تولید محصولات ایرانی با کیفیت آلمانی بوده که طی این سال ها با تلاش تیم خود، تا حد مطلوبی به این هدف رسیده است. محصولات این شرکت را شیرآلات فانتزی، اهرمی و کلاسیک تشکیل می‌دهند. تنوع محصولات بسیار مناسب و در حدود ۳۰۰ قطعه با رنگ‌های متنوع سفید، کروم، طلایی است.دوش حمام شودر

----

shouder.com
تاسیس : 1370
دقت در جزییات یعنی تکامل زیبایی، یعنی مهندسی و تناسب در طراحی و دوام بالا که سرلوحه تولیدات این شرکت می باشد. گروه شودر تاکید زیادی روی توجه به جزئیات دارند و در نتیجه‌ی این توجه به طراحی، تکنولوژی و نیاز مشتریان توانسته‌اند رضایت بالای مصرف‌کنندگان را کسب کنند. تنوع طراحی محصولات شودر بسیار بالا و شامل انواع شیرآلات آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی در رنگ‌های متنوع کروم، کروم مات، سفید کروم، شیری کروم، طلا و طلا مات، مشکی و … است.

دوش حمام کسری

----

www.kasrataps.ir
تاسیس : 1367
گروه کسری در ابتدا فعالیت خود را در زمینه واردات تجهیزات بهداشتی ساختمان آغاز کرد. بعد از سال ها اقدام به تاسیس کارخانه شیرآلات بهداشتی کسری در سال 1381 کرد. این شرکت هم اکنون بیش از ۱۲۰ طرح و مدل مختلف شیرآلات را در مجموعه تولید و به بازار عرضه می‌کند. صادرات شیرآلات کسری به کشورهایی همچون عراق، افغانستان، ترکمنستان، سوریه، روسیه و شمال آفریقا در حال انجام است.دوش حمام کلار

----

kelarpooya.com
تاسیس : 1382
این برند از نظر تولید شیرآلات توکار پیشرو می باشد و اولین تولیدکننده ایرانی شیرآلات توکار است. در محصولات این برند از کارتریج‌های اروپایی kerox استفاده می‌شود. شیرآلات کلار تنوع بالایی دارند و بیش‌تر در سبک مدرن و توکار و رنگهای کروم، سفید و طلایی طراحی شده‌اند. تمام محصولات این برند از بهترین مواد ساخته می‌شوند و دارای ۳۵ الی ۴۰ میکرون آبکاری هستند.

دوش حمام درخشان

----

derakhshantaps.com
تاسیس : 1367
مجموعه صنعتی درخشان با توجه به نیاز بازار علاوه بر شیرآلات محصولاتی مانند هود، گاز رومیزی و سینک نیز تولید و به بازار عرضه میکند. مزیت رقابتی شیرآلات درخشان تنوع رنگ و طراحی جذاب شیرآلات است. رنگ های فانتزی و سبک‌های نو در بسیاری از مدل‌های این برند دیده می‌شود.