بهترین اپلیکیشن های پرداخت


آسان پرداخت پرشین (آپ)

----

سایت: app.733.ir
تاسیس : ۱۳۸۸
شرکت پرشین سوییچ در سال ۸۸ فعالیت خود را با کد دستوری #۷۳۳* آغاز کرد و بعدها با اضافه کردن اپلیکیشن خود خدمات متنوعی را در حوزه پرداخت از جمله انتقال وجه، خرید شارژ، بسته های اینترنتی و قبوض ارائه نمود. از دیگر امکانات این اپلیکیشن میتوان به خرید انواع بیمه نامه ها، خرید انواع بلیط های حوزه ی گردشگری، انجام امور خیریه و خرید و اجاره ملک اشاره کرد. از معایب این اپلیکیشن میتوان به کند بودن آن به دلیل حجم بالای خدمات ارایه شده در آن و همچنین عدم درخواست رمز عبور در هنگام ورود دانست. شعار این برند مطرح در حوزه پرداخت “عددی آسان برای زندگی آسان، اپلیکیشنی آسان برای زندگی آسان” عنوان شده است.دیجی پی

----

سایت: mydigipay.com
تاسیس :۱۳۹۷
دیجی پی یکی دیگر از زیرمجموعه های شرکت دیجی کالا در سال ۹۷ و با مالکیت شرکت نوآوران پرداخت مجازی ایرانیان وارد بازار شد. این محصول در دو حوزه ی درگاه پرداخت و همچنین اپلیکیشن موبایل فعال می باشد. از جمله خدمات دیجی پی می توان به کارت به کارت، خرید شارژ، پرداخت قبوض اشاره نمود. همچنین پرداخت عوارض جاده ای و ظاهر زیبا و مدرن این اپلیکیشن توانسته مخاطبان زیادی را به خود جذب کند.

همراه کارت

----

سایت: hamrahcard.ir
تاسیس :۱۳۹۳
اپلیکیشن همراه کارت فعالیت خود را با مالکیت شرکت تجارت الکترونیک ارتباط فردا و تحت نظر بانک آینده آغاز کرد. این اپلیکیشن امکانات متنوع و کاربردی را در حوزه پرداخت از جمله خرید شارژ، کارت به کارت، پرداخت قبوض ارائه می دهد. شما همچنین می توانید نیکوکاری و خرید های اینترنتی خود را نیز از طریق همراه کارت انجام دهید. امکان ثبت کارت ها از طریق دوربین موبایل، امنیت بالا از مزایا و زمان بر بودن برخی از خدمات از معایب این اپلیکیشن ایرانی می باشد. همراه کارت در سال ۹۳ فعالیت خود را آغاز نمود.تاپ

----

سایت: top.ir
شرکت تابان آتی پرداز مالکیت اپلیکیشن تاپ را بر عهده دارد. از خدمات ارائه شده توسط این اپلیکیشن می توان به کارت به کارت به کلیه کارت های عضو شتاب، خرید شارژ، بسته های اینترنتی و قبوض مختلف اشاره کرد. صرفه جویی در زمان و همچنین امنیت و کاربری آسان از شعار های این اپلیکیشن می باشد. از خدمات ارائه شده توسط این اپلیکیشن می توان یه خرید طرح ترافیک و خرید انواع بلیط های اتوبوس، هواپیما و قطار اشاره کرد. ارائه خدمات بیمه نیز از مزایای این اپلیکیشن می باشد.

اپلیکیشن ۷۲۴

----

724.ir : سایت
اپلیکیشن ۷۲۴ در سال ۸۹ توسط شرکت پرداخت الکترونیک سامان روانه بازار شد. ابتدا به صورت کد دستوری ۷۲۴ در دسترس مشترکان اپراتور ها قرار گرفت و بعدها در سال ۹۳ اولین نسخه اپلیکیشن با نام سه سوت وارد بازار شد. با اضافه شدن امکانات متنوع از جمله قابلیت کارت به کارت نام سه سوت به اپلیکیشن ۷۲۴ تغییر یافت. از خدمات ارائه شده توسط این اپلیکیشن می توان به قابلیت خرید انواع بیمه نامه ها و سیستم امتیاز دهی متناسب با تراکنش ها اشاره نمود.