بهترین برندهای دستگاه تصفیه کننده هوا


تصفیه کننده هوا کووی

----

www.coway.ir
تاسیس : 1991
این برند در ابتدا کار خود را با تولید دستگاه های تصفیه آب در کشور ژاپن آغاز کرد و پس از حضور در بازارهای منطقه از جمله در چین ، کوالالامپور، و مالزی تا سال 2006 به تدریج در بازارهای فرا منطقه ای مانند امریکا، ایران و… نیز حضور یافت و کماکان در پی کسب سهم بیشتری از بازار جهانی می باشد. دستگاه های تصفیه هوای این برند برای حذف بوی سیگار، ویروس‌ها و ریزگردها به کار می‌رود. از فیلتر لژیونا می‌توان برای از بین بردن ویروس لژیونا و بالا بردن سیستم دفاعی بدن استفاده کرد. همچنین فیلتر اولیه برای حذف گرد و غبارهای درشت، موی انسان و موی حیوانات به کار می‌رود.تصفیه کننده هوا هانی ول

----

www.honeywell.com
تاسیس : 1906
شرکت چندملیتی هانی‌ول یکی از مهمترین و مطرح ‌ترین شرکت‌های فعال در صنعت تاسیسات بوده و است که دستگاه‌های تصفیه هوای این شرکت از بهترین دستگاه‌های موجود در بازار هستند. جریان هوا در برخی مدل های این برند تا ۲۵۰ مترمکعب در ساعت است و می‌تواند هوای محیطی با مساحت ۳۰ متر مربع را به صورت بهینه و در عرض ۱۵دقیقه تصفیه کند. این دستگاه مصرف برق پایینی دارد که باعث می‌شود استفاده از آن از نظر هزینه‌ برق نسبت به دستگاه‌های مشابه به صرفه باشد.

تصفیه کننده هوا آستین ایر

----

austinair.com
تاسیس : 1991
دستگاه تصفیه هوای این برندبهترین عملکرد را در حذف آلودگی‌های مولکولی و ترکیبی را دارد که علاوه بر آلودگی‌های ناشی از ذرات معلق در معرض آلودگی‌های مولکولی ، ترکیبات گازی سمی و غیر سمی (مثلا شهرهای صنعتی که در مجاورت پالایشگاه‌ها یا نیروگاه‌ها هستند) نیز از بین میبرد. این نکته را هم مد نظر داشته باشید که در مقابل امکانات ویژه این دستگاه هزینه بیشتری هم باید بپردازید.تصفیه کننده هوا ایستکول

----

www.eastcool.com
تاسیس : 1356
شرکت تکران مبرد فعالیت خود را با تولید یخچال های صنعتی در استان قم آغاز کرد و در ادامه طی دهه های 70 و 80 تولیدات خود را در زمینه یخچال و فریزرهای سایز کوچک توسعه داد. ایستکول معمولا به خاطر محصولات سرمایشی باکیفیتش شناخته می‌شود اما دستگاه‌های تهویه این شرکت نیز جای خود را در بازار باز کرده‌اند. دستگاه تصفیه هوای این برند ایرانی برای مساحت ۳۰تا ۵۵ مترمربعی کارآمد است و حجم هوای خروجی این دستگاه ۲۰۹ مترمکعب بر ساعت است.

تصفیه کننده هوا پارس خزر

----

www.parskhazar.com
تاسیس : 1347
با مشارکت و همکاری فنی کارخانه توشیبای ژاپن، شرکت پارس توشیبا فعالیت خود را در استان گیلان آغاز کرد. یکی از شرکت‌های محبوب ایرانی که در صنعت تهویه هم فعالیت دارد.دستگاه تصفیه هوای این برند برای محیط‌های نسبتا بزرگ با مساحت ۹۵ متر مربع کاربرد دارد و حجم هوای خروجی بیش از ۵۰۰ مترمکعبی و مساحتی که پوشش می‌دهد.