بهترین شرکت های تولید کننده نرده


شرکت سپکو

----

www.sepcoal.com
تاسیس : 1382
شرکت سپکو فعالیت خود را در زمینه تولید ، توزیع و اجرای انواع نرده و حفاظ شیشه ای ،آلومینیومی و استیل آغاز نموده و این شرکت عضو رسمی سندیکای آلومینیومی کشور می باشد و لوح تقدیر کارافرینان نمونه کشور از ریاست جمهور را دریافت نموده است . نرده راه پله و حفاظ ها ي آلومينيومي آنادايز شده سپکو به علت استحکام و مقاومت در مقابل زنگ زدگي و همچنين زيبايي ظاهري آنها، که تحت هيچ شرايطي تغيير رنگ نمي دهد.شرکت سازه پارت ( رامادر)

----

www.ramadoor.co
تاسیس : 1375
رامادُر، مجری انواع نرده استیل می باشد که کار نصب و اجرای نرده استیل توسط تکنسین های نصب مجرب و حرفه ای انجام می شود که اصول کار آنان اهمیت کیفیت نصب و رضایت مشتری می باشد هم چنین تمامی نرده های استیل استفاده شده برای اجرای انواع نرده از استیل درجه یک 304 و 201 درجه یک و کاملا مرغوب استفاده می شود. حفاظ استیل را می توان در انواع مختلف نرده استیل عمودی از سه خط تا پنج خط و یا بیشتر به اجرا درآورد.

شرکت نرده سازان آرنیکا

----

تاسیس : 1393
با هدف تولید انواع نرده های ساختمانی در طرح ها و رنگ های متنوع و با سرمایه گذاری بخش خصوصی تاسیس و تجهیز گردیده است. شرکت نرده سازان آرنیکا در حال حاضر اولین و تنها شرکت خصوصی در زمینه تولید نرده های ساختمانی با استفاده از مواد اولیه کاملا ایرانی از نوع مواد ترکیبی می باشد که تامین بخش عمده نرده های مورد نیاز در کشور به خصوص پروژه های ساختمانی وسیع را بر عهده دارد. جالب است بدانید محصولات تولیدی این شرکت دارای مزیت های فراوانی از جمله: ضد آب و مقاوم در برابر رطوبت با کیفیت و ماندگاری بالا قابلیت انعطاف پذیری در برابر ضربات(نشکن بودن) قابلیت رنگ پذیری می باشد.شرکت آریس نرده

----

www.arisnardeh.com
تاسیس : 1390
نرده استیل آریس فعالیت خود را از سال 1390 در راستای تولید و عرضه انواع پله استیل و درب ، حفاظ استیل ، نرده شیشه ای و اجرای انواع نرده استیل شروع نموده است. برای رضایت مشتریان، شرکت آریس نرده با خدماتی اعم از پشتیبانی فنی و غیر فنی همواره در کنار مشتریان خود می باشد.

شرکت ظریف استیل اندیشه

----

zarifsteel.com
یکی از قدیمی ترین ترین شرکت های تولید کننده و اجرا کننده نرده استیل , حفاظ استیل , درب استیل و .. در غرب تهران می باشد. محصولات استیل ظریف استیل از بالاترین سطح کیفیت، بهترین مواد اولیه ، زیباترین طرح ها برخوردار بوده و از جدید ترین متد های روز دنیا جهت طراحی و اجرای آن استفاده می گردد.