بهترین برندهای دریل شارژی


دریل ماکیتا

----

www.makitatools.com
تاسیس : 1915
یک شرکت خصوصی فروش و تعمیرات ابزار برقی در کشور ژاپن می باشد. این شرکت پس از چندین سال تلاش در سال ۱۹۳۵ اولین موتور ساخت خود را به اتحاد شوروی صادر کرد. شرکت ماکیتا در سال ۲۰۰۲ خط تولید محصولات ارزان قیمت خود را برای فروش در بازارهای آسیایی خارج از ژاپن تحت نام Maktec در چین راه اندازی کرد.کیفیت دریل های این برند مطلوب است.دریل آاگ

----

www.aeg-powertools.eu
تاسیس : 1883
آاگ یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات الکتریکی در جهان است نام تجاری AEG در سال ۱۹۹۶ توسط الکترولوکس انتخاب گردید و از سال ۲۰۰۵ در بعضی محصولات این شرکت استفاده می‌شود. هم‌اکنون محصولات این شرکت در بیش از 100 کشور به فروش میرسند و دریل های این برند از کیفیت بسیار خوبی برخوردارند.

دریل هیوندای

----

hyundaipower-fr.com
تاسیس:1947
هیوندای برند تولید کننده ابزارآلات صنعتی در کشور کره است که محصولات این برند در ۱۹۳ کشور جهان به فروش می‌رسند. فعالیت هیوندای در ایران از سال ۱۳۸۹شروع شده و تاکنون توانسته سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص دهد. دریل های این برند بسیار محبوب بوده و پرفروش می باشد.دریل توسن

----

www.tosan-tools.com
تاسیس : 1382
شرکت توسن یک برند ایرانی است که در زمینه تولید ابزارآلات دستی و ابزارآلات برقی فعالیت می کند. درحوزه تولید ابزارهای دستی و برقی ( انواع محصولات صنعتی، انواع ابزارآلات دستی، انواع دریل، انواع فرز و مینی فرز، انواع اره و… ) فعالیت می کند. محصولات شرکت توسن در چین و تایوان تولید می شود. در این بین ابزارآلات برقی در چین و ابزارآلات دستی توسن در تایوان تولید می شود.

دریل هیتاچی

----

www.hitachi.com
تاسیس : 1951
هیتاچی (Hitachi) هولدینگ ژاپنی با فعالیت بین‌المللی در صنایع و کسب‌وکارهای گوناگون است. برند هیتاچی پس از بیش از یک قرن فعالیت خود را به ۱۱ صنعت گسترش داده است. با اینکه این شرکت بصورت تخصصی روی تولید دریل کار نمیکند ولی دریل های این شرکت از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند.