بهترین کارخانه های بتن سازی


فهاب بتن

----

fahab.ir
تاسیس : 1354
فهاب بتن با بهره گیری از تجهیزات روز و مدرن صنعت بتن، یکی از قوی ترین تولید کننده های بتن آماده و قطعات بتنی پیش ساخته در سطح کشور می باشد. با توجه به قدمت بالای فهاب بتن، بسیاری از مهم ترین پروژه های شهر تهران مانند بیمارستان آتیه، بیمارستان شریعتی، بیمارستان امام خمینی، چندین ایستگاه مهم مترو تهران، فرودگاه مهرآباد تهران و … توسط این شرکت بتن ریزی شده است. همچنین فهاب بتن تنها شرکت بتنی کشور است که به صورت ۲۴ ساعت شبانه روز اقدام به ارائه خدمات و بتن ریزی می نماید.پارس لانه

----

parslaneh.com
تاسیس : 1362
مجتمع تحقيقاتي – توليدي پارس لانه به منظور توليد قطعات بتني به نام (فاب اسلب) راه اندازي شد و در طول سالهاي فعاليت خود نقش مهمي در توليد انواع قطعات بتني بخصوص ديوارهاي پيش ساخته بتني داشته است. درسال ۱۳۸۷با تغيير مديريت، پارس لانه برنامه ريزي براي راه اندازي مدرنترين خط توليد بتن آماده در کشور را آغاز نمود كه در تيرماه ۱۳۸۸به بهره برداري رسيد.اين مجموعه هم اکنون با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه تولید بتن آماده و قطعات پیش ساخته و پیش تنیده بتنی خدمات رسانی مینماید.

بنیاد بتن ایران

----

bonyadbeton.com
تاسیس : 1370
شرکت بنياد بتن ايران يکی از شرکتهای وابسته به بنياد مسكن می باشد كه با اهداف زير از بدنه اصلی بنياد جدا و سازماندهی جديد گرديد، بهبود روشهای توليد مصالح ساختمانی ونيز توسعه ظرفيت توليد بتن و فرآورده های آن و همچنين ايجاد ظرفيتهای جديد توليد شن و ماسه دانه بندی شده ، بتن ، آجر و سايرفرآورده های ساختمانی در مناطق مختلف كشور. تاسيس، اداره و مشاركت در ايجاد شركتها و كارخانه های توليد مصالح ساختمانی و لوازم و تاسيسات ساختمانی.آپتوس ایران

----

www.aptusiran.com
تاسیس : 1360
شرکت ” آپتوس ایران” که بصورت سهامی خاص تاسیس گردیده ، با بیش از سه دهه فعالیت مستمر و پویا ،هم اکنون در زمره شرکتهای برتر صنعت ساختمان کشور شناخته می شود ، ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظامند ، در توسعه و تعالی زیرساختها عمرانی کشور ایفای نقش نماید و در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعتی سازی و فناوری های نوین ساختمانی گامی بردارد . این شرکت در حال حاضر با اشتغال بیش از 250 نفر بصورت مستقیم به عنوان يك شركت خصوصي در زمینه تولید کالا و خدمات مهندسی در يك تراز پیشرو و دانش بنیان مشغول به فعالیت می باشد.

صدرا بتن اسپادان

----

www.sadrabeton.com
تاسیس : 1389
این شرکت موفق به کسب نشان استاندارد در زمینه تولید بتن آماده ، تیرچه و بلوک گردید.این مجموعه با دارا بودن ماشین آلات مرتبط در زمینه تولید و انتقال بتن آماده و همچنین تولید تیرچه و بلوک با کیفیت بالا منطبق بر استاندارد های روز دنیا و همچنین بهره گیری از دانش روز ، جهت پاسخ به نیازهای ساختمانی مهندسان گرد هم آورده شده است. از اهداف این شرکت پیشگیری خلاقانه در خصوص هدر روی منابع و امکانات کشور ، بهبود تولید بتن آماده ، تیرچه و بلوک با هزینه مناسب می باشد.