بهترین برندهای پیک آنلاین


الو پیک

----

www.alopeyk.com
تاسیس : 1395
الوپیک برترین سرویس‌دهنده خدمات سفارش آنلاین پیک موتوری درایران است. مشتریان آن می‌توانند با قیمت رقابتی و بهترین کیفیت با استفاده از اپلیکیشن موبایل یا از طریق سایت الوپیک سفارشات خود را ثبت کنند. الوپیک از موتور سیکلت، وانت‌بار تشکیل شده است . الوپیک سرویس تاکسی موتوری را هم برای فرار از ترافیک شهری ارائه میدهد و به تازگی در حال اضافه کردن ویژگی‌های جدیدی به سرویس اصلی خود است.پیک اسپید

----

www.speeddeliv.com
تاسیس : 1397
اسپید سامانه‌ای است برای پخش و توزیع مرسوله‌های کسب‌و‌کارها .این شرکت سعی می‌کند تا بسته‌ها را به صورت تجمیعی برای مشتریان این سازمان‌ها ارسال کند. اسپید تنها به مشتریان سازمانی سرویس می‌دهد و بسته‌های شما را با بسته‌بندی اختصاصی خودش برای مشتریان شما می‌فرستد و خدمات مالی از قبیل پرداخت در محل و پرداخت آنلاین را هم ارائه می‌دهد. محدوده فعالیت اسپید در شهر تهران است و ناوگان آن تنها از پیک موتوری تشکیل می‌شود.

پیک بادپا

----

www.peikebadpa.ir
تاسیس : 1374
پیک بادپا از قدیمی‌های بازار ایران است؛ اما به اندازه‌ی دیگر پیک ها در این صنعت سروصدایی ندارد و به صورت آهسته و پیوسته به فعالیت همیشگی‌اش ادامه می‌دهد. در پیک بادپا هنوز هم می‌توانید با استفاده از تماس تلفنی درخواست پیک موتوری بدهید و در صورت تمایل، می‌توانید از اپلیکیشن موبایل این شرکت استفاده کنید. پیک بادپا به مشتریان انفرادی و مشتریان سازمانی سرویس می‌دهد و دارای ناوگان موتورسیکلت ، وانت بار سبک و سنگین است. از مزایای بزرگ پیک بادپا این است که ارسال بسته بین شهری هم دارد.پیک چاپار

----

www.chaparnet.com
تاسیس: 1384
پیک چاپار سرویس ارسال بسته با استفاده از حمل و نقل هوایی به بیرون از مرزها را هم دارد. امکان پست مدارک و پست بین‌الملل از ویژگی‌های چاپار است و برای خدمات پیک موتوری، سرویسی به نام چاپار پلاس دارد. خدمات پرداخت در محل، انبارداری محصولات و بسته‌بندی اختصاصی در مجموعه‌ی خدمات این شرکت قرار دارند. امکان پیگیری اینترنتی موقعیت مکانی در سرویس چاپار پلاس هم وجود دارد و این شرکت در بسیاری از شهرهای ایران نمایندگی فعال دارد.

اسنپ باکس

----

www.snapp-box.com
تاسیس : 1396
میتوان گفت که اسنپ باکس همان سرویسی است که پس از سفارش غذا از اسنپ فود، مسئول رساندن غذا به دست شما است. در واقع بخش عمده‌ای از سفارش‌های ارسال بسته در اسنپ باکس، توسط اسنپ فود تامین می‌شوند و ارسال بسته در آن‌ها از نوع تحویل لحظه‌ای است. پس برای هر سفارش ارسال، یک پیک فرستاده می‌شود. این شرکت در کنار الوپیک از نامزدهای اصلی بهترین شرکت پیک موتوری در تهران هستند که تنها سرویس پیک لحظه‌ای ارائه می‌دهند.