بهترین کارخانه های فولاد


کارخانه فولاد آناهیتا گیلان

----

anahitasteel.com
تاسیس : 1389
این واحد صنعتی با بکارگیری زمینی به مساحت ۲۰۹۰۸ مترمربع کلنگ زنی شد. کارخانه آناهیتا با هدف ایجاد اشتغال و خودکفایی در صنعت فولاد موفق به دریافت مجوز از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان شد. تیم مدیریتی منسجم و قوی این واحد صنعتی در طی سال ۱۳۹۰ در پی مطالعات فنی و مهندسی در کنار محاسبات ارزی و ریالی عملیات اجرائی احداث کارخانه کلید خورد و در نهایت در سال ۱۳۹۱ موفق به نصب و راه اندازی توسط مهندسین داخلی شدند. تلاش و همکاری این تیم منسجم منجر به اختصاص ۳۲۰ هزار تن سالانه ظرفیت تولید را به خود اختصاص دهد.کارخانه فولاد آذربایجان

----

azarbaijansteel.com
تاسیس : 1379
شرکت فولاد آذربایجان با هدف تولید سالیانه 550 هزار تن محصولات کیفی فولادی در شمال غرب کشور و در فاصله 3 کیلومتری از جنوب شرقی شهرستان میانه در مجاورت ایستگاه راه آهن در زمینی به مساحت 46 هکتار واقع گردیده و بمنظور دسترسی به جاده بین المللی جاده اختصاصی به طول 6 کیلومتر احداث شده است.

کارخانه فولاد صنعت بناب

----

mfbco.ir
تاسیس : 1383
مجتمع فولاد صنعت بناب از چندین شركت بزرگ فولادي شامل كارخانجات ذوب و نورد با هدف فعاليت در زمينه‌هاي گوناگون صنعت فولاد تشكيل شده است. اين مجتمع فعاليت خود را در چندين فاز در زميني به مساحت 140 هكتار در شهرك صنعتي بناب و با امكانات زير بنائي ايده‌آل اعم از دسترسي به جاده اصلي، خط آهن، نيروگاه، خطوط انتقال گاز وآب آغاز كرد. ظرفيت برنامه ريزي شده این مجتمع توليدي در بخش نورد گرم مقاطع فولادی یک ميليون و نهصدهزار تن و ذوب و ريخته گری پانصد هزار تن در سال مي باشد که در بخش خصوصي مقام اول و در ميان كل توليد كنندگان فولاد اعم از خصوصي و دولتي در بخش نورد مقاطع گرد سنگين و نيمه سنگين مقام چهارم را دارا مي‌باشد.گروه صنعتی سپاهان

----

www.sepahan.com
تاسیس : 1384
شرکت نورد و لوله سپاهان زیر مجموعه کارخانه صنعتی سپاهان و تامین کننده لوله های فولادی پایه جهت تولید لوله های دقیق و فوق دقیق می باشد. این واحد صنعتی با بکارگیری تجهیزات روز دنیا قادر به تولید لوله های درز مخفی می باشد. اغلب این محصولات مورد نیاز صنایع مادر از جمله صنعت اتومبیل سازی جهت ساخت سیلندر، کمک فنر، بویلر و… می باشد.

کارخانه فولاد اکسین خوزستان

----

oxinsteel.ir
تاسیس : 1384
فولاد اهواز یکی دیگر از تولید کنندگان مطرح ورق در ایران می باشد. مجتمع فولاد اکسین خوزستان تاکنون در شهر اهواز در عرصه تولید ورق سیاه فولاد اکسین فعال می باشد که در طی چندین سال تولیدات این کارخانه نیاز واحدهای صنعتی ماشین سازی، نفت، گاز و پتروشیمی همچنین صنایع دریایی را رفع کرده است. این واحد صنعتی با بهره گیری از بروزترین دستگاههای دنیا همچنین نیروهای متخصص و مجرب در این عرصه فعالیت دارد. به پشتوانه آن در طی یک سال این کارخانه توانست به تولید انبوه و به ظرفیت تولید ۱.۰۵۰.۰۰۰ تن در سال دست پیدا کند.