بهترین تاکسی های اینترنتی


اسنپ

----

سایت: snapp.ir
مدیریت : شهرام شاهکار
اسنپ از بهمن ماه سال 95 کار خود را در تهران آغاز کرد و به سرعت میان کاربران ایرانی محبوبیت زیادی به دست آورد. بدون شک اسنپ را میتوان بهترین شرکت فعال در حوزه اپلیکیشن های تاکسی یاب دانست. اسنپ در ابتدا با عنوان تاکسی یاب فعالیت می کرد و بعدها با جذب سرمایه های بیشتر توانست جایگاه مستحکمی را با نام فعلی خود به دست آورد. مدیر عامل اجرایی این شرکت شهرام شاهکار و سرمایه گذاران آن یاد الکاسار، محمود فوز و گروه اینترنتی ایران می باشند.تپسی

----

سایت: tapsi.ir
مدیریت : میلاد منشی پور
تاسیس :1395
سامانه هوشمند درخواست تاکسی تپسی در سال 95 فعالیت خود را در تهران آغاز کرد. با رشد چشمگیر این شرکت هم اکنون خدمات تپسی در شهر های زیادی از کشور در دسترس می باشند. امکان لغو درخواست بدون جریمه از مزیت های این اپلیکیشن می باشد. امنیت سفر، برآورد هزینه، سیستم امتیازدهی و همچنین کد های تخفیف متنوع از دیگر ویژگی های این شرکت می باشد. بنیانگذاران تپسی میلاد منشی پور، هومن دمیرچی و حمید مهینی می باشند.

ماکسیم

----

سایت: taximaxim.ir
تاسیس :1396
ماکسیم شرکت روسی می باشد که در سال 1396 تاسیس شد. این شرکت جز 5 اپلیکیشن برتر حوزه حمل و نقل اینترنتی می باشد. آمارها از رشد چشمگیر ماکسیم در سال های اخیر خبر می دهد این عدد در مورد نصب اپلیکیشن برابر 1000 درصد رشد نصب می باشد. مدرن ، ایمن و در دسترس بودن از ویژگی هایی می باشد که ماکسیم را از رقبای خود متمایز می کند.هیتروتاکسی

----

hitrotaxo.com
شرکت هوشمند آسیتاگ مالک برند هیترو تاکسی با هدف پوشش خلا وجود سرویس باکیفیت و استاندارد در حوزه حمل و نقل آنلاین فعالیت خود را آغاز نمود. رانندگان متخصص، تضمین ایمنی و خودروهای مدل بالا و VIP از ویژگی های این اپلیکیشن پویا می باشد. این سرویس در حال حاضر در تهران و لواسانات سرویس های متنوع ارائه می دهد و به زودی به سراسر کشور گسترش پیدا خواهد کرد.

کارپینو

----

carpino.ir
کارپینو به عنوان اولین اپلیکیشن تخصصی رانندگان تاکسی با هدف حمل و نقل آسان و با کیفیت توانست کمک بزرگی به قشر رانندگان حرفه ای تاکسی انجام دهد. بهبود مستمر سرویس ها و همکاری نزدیک با سازمان تاکسیرانی این اپلیکیشن را به یکی از امن ترین و قابل اعتماد ترین استارتاپ های حوزه حمل و نقل هوشمند تبدیل کرده است .