بهترین گل فروشی های آنلاین


گل فروشی آنلاین گل بازار

----

www.golbazar.com
تاسیس : 2010
گل بازار یک فروشگاه اینترنتی می باشد با هدف ارائه خدمات به ایرانیان خارج از کشور در سراسر دنیا تاسیس شده است. سرویس اصلی گل بازار در ابتدا با ارسال گل و کیک به استان تهران و البرز آغاز شد و با گسترش خدمات هم اکنون به اکثر شهرهای ایران از جمله اصفهان، تبریز، مشهد، شیراز ،اهواز و همچنین دیگر شهرهای ایران سرویس ارائه داده می شود.گل فروشی آنلاین گلستان

----

www.golsetan.com
فعالیت گل‌سِتان با فروش اینترنتی و ارسال دسته‌گل‌های طبیعی به در منزل و محل کار شروع شد و تا به حال علاوه بر دسته‌گل، محصولات متنوعی چون گیاهان گلدانی، باکس و سبد‌گل، کوکداما، تراریوم و کاکتوس و ساکولنت به جمع محصولات گل‌سِتان اضافه‌شده است. به تازگی امکان خرید محصولات دیگری مثل شکلات و عروسک را هم در کنار گل‌های زیبا فراهم‌شده است، هم‌چنین با چاپ عکس‌های زیبایتان روی کارت‌پستال می‌توانید عزیزان‌تان را سورپرایز کنید.

گل فروشی آنلاین گلیتال

----

golital.com
گلیتال یک بازار آنلاین گل و گیاه است که امکان سفارش و خرید اینترنتی را برای شما فراهم میکند. در گليتال فرصتی فراهم شده تا مشتريان بتوانند بدون دغدغه و استرس خرید اینترنتی گل های مورد نظر خود را برای مناسبت های مختلف تهيه نموده و در موعد مقرر تحويل بگيرند. ماموریت گلیتال تبدیل گل از یک کالای لوکس به محصولی در سبد خرید روزانه افراد است.گل فروشی آنلاین وی آی پی

----

vipshop.flowers
تاسیس : 1395
در گل فروشی وی آی پی با استفاده از گل های تازه و با کیفیت برای شما انواع دسته گل ، سبد گل ، تاج گل ، باکس گل های طبیعی و بسته های مختلفی را با گل آماده می کنند که میتوانید در مراسمات مختلف و برای هدیه دادن به عزیزانتان استفاده کنید. در گل فروشی VIP میتوانید خرید اینترنتی گل در تهران و سایر شهرها را تجربه کنید همچنین امکان ارسال گل و سفارش از خارج کشور به ایران را دارند.

گل فروشی آنلاین گندم وی آی پی

----

www.gandomvip.com
زیباترین گلهای بهاری را در گل فروشی اینترنتی گندم وی آی پی می توانید سفارش دهید ، حتما برای شما هم پیش آمده است که تمایل داشتید برای اعضای خانواده یا یک دوست صمیمی گل بخرید و با خرید دسته گل او را سوپرایز کنید اما امکانش را نداشته اید. یک رفیق قدیمی در یک نقطه دور از شما آن سر شهر زندگی می کند و راهی برای تبریک گفتن تولدش پیدا نمی کنید. گل فروشی اینترنتی گندم VIP راز از بین بردن این فاصله هاست.