بهترین سوپرمارکت های آنلاین


دیجی کالا فرش

----

تاسیس: 1397
سایت : digikala.com
در سال ۹۷ دیجی کالا اقدام سوپر مارکت آنلاین دیجی کالا با نام دیجی کالا فرش نمود. استفاده از نام دیجی کالا به سرعت باعث شهرت این سوپر مارکت آنلاین شد. این برند دارای تنوع بسیار زیادی می باشد. تضمین بازگشت کالا در صورت مغایرت با تصویر از ویژگی های دیجی کالا فرش می باشد. در حال حاضر تنها شهروندان تهران و کرج می توانند از خدمات این فروشگاه بهره ببرند.اکالا

----

تلفن: 1396
سایت : okala.com
سوپر مارکت اکالا متعلق به فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در سال ۹۶ فعالیت خود را آغاز نمود. یکی از ویژگی های اکالا ارائه تخفیفات متنوع می باشد. پشتیبانی مناسب، سرعت عمل در تحویل کالا و تنوع بالای محصولات سوپر مارکتی این برند را در جایگاه مناسبی در میان رقبای خود قرار داده است.

اسنپ مارکت

----

تاسیس: 1398
سایت : snapp.market
اسنپ مارکت یکی دیگر از برترین سوپر مارکت های اینترنتی می باشد که در سال ۹۸ فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه حاصل همکاری دو برند بزرگ اسنپ و هایپر استار می باشد. سرعت بالای اسنپ مارکت در رساندن سفارشات به مشتریان و همچنین سیستم دلیوری پیشرفته از ویژگی های این برند محسوب می شوند. همگاری با برند هایپر استار و همچنین طراحی مناسب سایت از دیگر ویژگی های اسنپ مارکت می باشد که باعث شده این شرکت سهم بزرگی را از بازار بدست آورد.شهروند

----

تلفن: 1390
سایت : shahrvand.ir
فروشگاه اینترنتی شهروند در سال ۹۰ تحت مالکیت فروشگاه های زنجیره شهروند فعالیت خود را در تهران آغاز نمود. تنوع محصولات و حمل و نقل سریع و دلیوری محصولات در کمترین زمان و همچنین ارائه تخفیفات و پیشنهادات مختلف و به صرفه باعث معروفیت این برند در میان مشتریان شده است .

اسنپ فود ( سوپرمارکت)

----

تاسیس:1397
سایت : snappfood.ir
بزرگترین اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا از سال ۹۷ شروع به دلیوری محصولات سوپر مارکتی بر اساس سفارش کاربرانش کرد. مشخص کردن سوپر مارکت های تخفیف دار و برتر و همچنین دریافت نظرات کاربران در مورد کیفیت سوپر مارکت ها باعث محبوبیت و موفقیت این برند در بخش سوپر مارکت ها شده است. اسنپ فود علاوه بر تهران در شهرهای بزرگ کشور نیز خدمات سوپر مارکتی خود را ارائه می دهد. توجه به تاریخ انقضای محصولات و سالم بودن آن ها از ویژگی های قابل توجه اسنپ فود می باشد.