بهترین برندهای وان و جکوزی


وان و جکوزی شاینی

----

تاسیس : 1389
برند وان و جکوزی شاینی توسط شرکت نو آوران نوین آینده تولید می‌شود. و در زمینه تولید تجهیزات حمام و محصولات بهداشتی فعالیت می‌کند. از جمله محصولات این شرکت می‌توان به انواع کابین دوش، انواع پنل دوش، انواع زیر دوشی و انواع وان جکوزی اشاره کرد. استفاده از تکنولوژی‌های روز جهانی و برخورداری از استانداردهای بین المللی باعث شده که برند شاینی به عنوان یک برند شناخته شده در ایران معرفی شود.وان و جکوزی ریتون

----

www.rhytoncompany.com
تاسیس : 1385
رکت ریتون با توجه به سابقه طولانی در زمینه شیرآلات بهداشتی و قطعات کاهنده مصرف آب، جزء اولیـــن شــــرکت های وارد کننده فلــاش تانک توکار می باشد. که در ابتدا بصورت واردات از کشورهای مختلف فعالیت خود را آغاز و پس از اخذ تجربه و شناسایی بازار ایران و مذاکرات صورت گرفته، تولید را شروع کرد . این شرکت در ابتدای مسیر در زمینه صنعت ساختمان، تولید وان و جکوزی و اتاق دوش فعالیت خود را آغاز نمود.

وان و جکوزی فارس وان

----

farsvanco.com
تاسیس : 1384
شرکت فارس وان با بیش از پانزده سال سابقه‌ تولید وان، جکوزی و محصولات حمام، با تکیه بر دانش، تخصص و تجربه خود در تولید انواع وان و جکوزی، پیشتاز این صنعت در ایران می‌باشد. فارس وان با فعالیت صادقانه، مواد اولیه محصولات خود را از بهترین مواد اولیه تهیه می‌کند و با ارائه محصولات در طراحی‌های مدرن سعی بر برآورده کردن نیازهای مشتریان خود دارد. فارس وان تمامی محصولات خود را با کیفیتی صادراتی به شهرها و استان‌های کشور ارسال می‌کند. کارخانه تولید فارس وان با نیروهای متخصص خود آماده دریافت هرگونه سفارش خرد و کلان در صنعت وان و جکوزی است.وان و جکوزی زرین آب

----

zarinab.com
تاسیس : 1372
شرکت زرین آب هم اکنون بزرگترین شرکت تولید کننده وان جکوزی سونا و کابین دوش در ایران میباشد که از لحاظ کیفیت و توان تولید در سطح بسیار بالایی بوده و پاسخ گوی بخش وسیعی از نیاز ساختمانی کشور میباشد. همچنین این شرکت با سرعت بسیار بالایی در حال گسترش مدل های تولیدی خود بوده تا از لحاظ قیمت ابعاد و شکل ظاهری مناسب با سلیقه های گوناگون باشد.

وان و جکوزی داتیس

----

www.datissfactory.com
تاسیس : 1388
احداث كارخانه داتيس توسط كارشناسان مجرب در زميني به مساحت ١٠،٠٠٠متر مربع و مجموعه سالن هايي به مساحت ٥٠٠٠ متر مربع آغاز گرديد و اولين توليد اين كارخانه بعد از نصب ماشين آلات مدرن، شامل سيستم هاي وكيوم افقي و عمودي در ٥ مدل وان و جكوزي در سال ١٣٩٠ به بازار مصرف عرضه و مورد استقبال مصرف كنندگان عزيز قرار گرفت.اين استقبال گرم موجب دلگرمي مسئولان و مديران اين مجموعه گرديد و آنان نيز سعي بر آن داشتند كه در مدّت زماني كوتاه تعداد مدل هاي توليدي اين شركت را به ٢٠ مدل وان و جكوزي و ٥ مدل اتاق سونا در سايزها و شكل هاي مختلف برسانند.