بهترین سایت های خرید و فروش بی واسطه


دیوار

----

تاسیس: 1392
سایت : divar.ir
دیوار یک بستر برای خرید و فروش کالاهای نو و کارکرده بدون واسطه می باشد. این شرکت توسط حسام آرمندهی در سال ۹۲ تحت عنوان شرکت آگه پردازان هوشمند تاسیس شد. میلیون ها آگهی و نیازمندی از طریق این اپلیکیشن عرضه شده است. دیوار همواره با چالش های امنیتی برای تامین امنیت کاربران خود روبرو بوده است و هربار با ارائه راهکاری خلاقانه نگرانی ها را بر طرف کرده است. این برند تقریبا در سراسر ایران کاربر دارد. جالب است بدانید دیوار خدماتی را در کشور افغانستان ارائه داده است.شیپور

----

تلفن: 1391
سایت : sheypoor.com
سایت شیپور در سال ۱۳۹۱ توسط رضا اربابیان راه اندازی شد. این شرکت هدف خود را ایجاد بستری امن و مناسب برای خرید و فروش کالا های نو و دست دوم بدون واسطه اعلام کرده است. این اپلیکیشن جز سه اپلیکیشن برتر این حوزه می باشد. انواع لوازم الکترونیکی، موبایل، تبلت، لوازم خانگی و املاک و خودرو از طریق شیپور در دسترس می باشد. شیپور تمرکز زیادی بر روی فعالیت های بازاریابی کرده است و حداکثر استفاده را از تبلیغات محیطی برای بدست آوردن سهم بیشتری از بازار می کند. این روزهای به طور میانگین بیش از هزاران آگهی از طریق شیپور به اشتراک گذاشته می شود.

ایسام

----

تاسیس: 1390
سایت : esam.ir
ایسام یک حراجی آنلاین کاملا ایرانی و مشابه ebay می باشد. این سایت به کاربران اجازه می دهد که محصولات و کالاهای خود را به بهترین پیشنهاد بفروشند. ایسام همچنین مجوز برگزاری مزایدات آنلاین را نیز داراست. تعداد کاربران این برند بیش از پانصدهزار نفر می باشد. وجود بیش از سیصد هزار قلم کالای متفاوت در ۳۰۰۰ هزار گروه و ثبت روزانه بیش از ده هزار کالا این سایت را به یکی از قویترین سایت های حوزه خرید و فروش کالاهای کارکرده تبدیل کرده است. جالب است بدانید در ۳ سال اولیه فعالیت ایسام. بیش از سه و نیم میلیارد تومان فروش کالاهای مزایده ای ثبت شد.