بهترین برندهای یراق آلات


یراق آلات ایران

----

iranyaragh.net
تاسیس : 1363
دستگیره ایران فعالیت خود با هدف تولید و طراحی انواع دستگیره و دستگیره پلاک آغاز نمود، دستگیره ایران سعی بر این داشته است که هر روز بر تعداد و تنوع محصولات خود بی افزاید این شرکت فعالیت خود را با توجه به نیاز بازار تغییر داده است و علاوه بر انواع محصولات اصلی خود محصولاتی همچون قفل و سیلندر و انواع قلاب جالباسی را نیز طراحی و به مرحله تولید رسانده است.یراق آلات ملونی

----

mellonico.ir
تاسیس : 1394
ملونی شرکتی ایرانی است که فعالیت خود را از سال 1394 شروع کرده، این شرکت ابتدا فعالیت خود را در ضمینه واردات دستگیره کابینت آغاز نمود و به آرامی وارد تجهیزات کمد و کابینت گردید، محصولات ملونی از نظر کیفیت در سطح قابل قبولی قرار دارد ولی از نظر قیمت محصولات ملونی در رده محصولات گران قیمت بازار محسوب می‌شود. تجهیزات کابینت ملونی با برند یونی هوپر به بازار عرضه می‌‌شود،شاید بیشترین شهرت برند ملونی به واسطه‌ی عرضه دستگیره کابینت سرامیکی ملونی است.

بهسازان

----

www.behsazan-rsh.com
گروه تولیدی-صنعتی بهسازان فعالیت خود را در عرصه ی انواع یراق کمد،کابینت، ریل، لولا و دستگیره های مخصوص سرویس کودک و نوجوان آغاز نمود و همواره انتخاب و استفاده از مواد اولیه درجه یک و با کیفیت را لازمه ی فعالیت خود دانسته است. با هدف ارتقاء محصولات ،دستیابی استاندارد های جهانی و رقابت با دیگر رقبای داخلی و خارجی سفر های تحقیقاتی خود را به کشورهای ایتالیا ، اتریش، آلمان، ترکیه، چین،تایوان،هنگ کنگ و دیگر کشورهای صاحب این صنعت آغاز نمود.برتی

----

تاسیس : 1399
برتی نام خود را از کسری دیزاین به این نام تغییر داد در ضمیه تولید دستگیره کابینت و درب، پریز و لوازم جانبی آشپزخانه در سال 1391 شروع کرد. محصولات برتی با هدف رقابت با رقبای خارجی و کیفیت جهانی تولید و توزیع می‌شود با این اعتقاد که کیفیت خوب حسی مطلوب و اعتماد مشتریان را در پی خواهد داشت. از دیگر افتخارات این برند تمامی مراحل تولید اعم از طراحی و ساخت و تولید در داخل کشور تولید شده است ‌و تمامی مراحل آبکاری و پرداخت توسط تیم برتی Boretti انجام شده است.

ان اچ ان

----

nhnme.com
تاسیس : 1362
NHNیکی از برجسته ترین برند های ژاپنی است که در زمینه ی تولید و توسعه ی انواع آرامبند، یراق آلات و قفل درب های ساختمانی در سطح جهان فعالیت دارد. هم اکنون بیش از 37 سال است که محصولات با کیفیت NHN در جهان ارائه می گردد NHN محصولات متنوعی دارد که از جمله آن می توان به موارد ذیل اشاره کرد: آرامبند های بالای درب، پاشنه، مخفی و روی زمین، استپ شیشه سکوریت، یراق آلات شیشه. همچنین درب های کشویی نیمه اتوماتیک، انواع قفل و دستگیره ی درب های ساختمانی.