بهترین برندهای تولید کننده درب ضد سرقت


آتار درب سلماس

----

www.atardarb.com
تاسیس : 1370
آتار درب سلماس یکی از بزرگترین تولید کنندگان درب نه فقط در ایران بلکه در خاورمیانه می باشد و قابلیت تولید بالایی که خط تولید کمپانی آتار درب سلماس دارد. و در شهرک صنعتی سلماس در شهر سلماس واقع شده است. در ابتدای راه اندازی این مجموعه مهندسان و کارشناسان قدم به قدم تمام فرآیندهای مورد نیاز برای تولید درب ضد سرقت و درب ضد حریق و درب های داخلی از قبیل MDF و HDF را راه اندازی کردند و این گونه بود که کارخانه ای با قدرت زیاد و ظرفیت اسمی بالا شکل گرفت.زرین درب

----

www.zarin-door.com
تاسیس : 1391
این شرکت با تولید روزانه 200 درب ضد سرقت و300 درب داخلی(اتاقی) و50درب ضد حریق به صورت متوسط و نیز 300 چهارچوب های دربهای داخلی توانسته جایگاه خود را در بین تولید کننده های بنام در این زمینه را پیدا کند این شرکت با بهره برداری از انواع دستگاه های مدرن در این زمینه ونیز بکارگیری نیروهای متخصص در این زمینه توانسته تولیدات خود را به چندین کشور ارسال نمایید.

افرادرب

----

www.afradoor.com
تاسیس : 1383
اين شركت در زميني به مساحت 15000 مترمربع و سالن توليد 9000 مترمربع با پشتوانه علمي و كادر مجرب و با استفاده از ماشين آلات روز دنيا در اين صنعت توانسته يكي از بزرگترين توليد كننده هاي درب HDF – MDF و ضد سرقت در سطح كشور باشد.راشا درب

----

rashadoor.com
درب ضد سرقت راشا داخل ایران ساخته می شود و دارای کیفیت خوبی است که این کیفیت می تواند قابل مقایسه با نمونه های خارجی باشد. اين نوع درب‌ها از نظر ظاهری کاملاً مشابه درب‌های ضد سرقت ساخت کشور ترکیه است، البته در ایران درب‌هایی با ظاهر مشابه درب های ضد سرقت چینی نیز تولید می شود.

درسام درب

----

www.doorsam.ir
تاسیس : 1370
این کارخانه یکی از بزرگترین تولید کننده ی درب های ضد سرقت در ایران بوده است و به نظر میرسد که مهترین عامل برای خریداران کیفیت ظاهری و مقاومت بالا در برابر هر گونه روش تهاجم می باشد. حتی باید بیان شود که رنگ رویه های ضد سرقت نیز از کشور ترکیه وارد می شود و با توجه به اینکه ترکیه سابقه ی زیادی در زمینه مصنوعات چوبی و محصولات چوبی و درب های ضد سرقت و داخلی داشته است و همجوار با کشور ایران نیز می باشد باعث رشد کیفیت درب های ضد سرقت درسام شده است.