Skip to content

ریتینو کمی هوشمندانه تر

ما آدم ها تو زندگی خودمون به صورت روزانه و دائم با تعداد زیادی از برندها و شرکت ها سروکار داریم. با پیچیده شدن شرایط اقتصادی و نیاز ذخیره بیشتر منابع مالی معقولانه ترین کار اینجاست که برای محصولات و خدمات بد پولی هزینه نکنیم و روش سعی و خطا شاید دیگه خیلی جواب نده. ریتینو با هدف کمک به انتخاب بهتر شما ایجاد شد. این وب سایت با مقایسه برندها و دریافت نظرات و رای کاربرای ایرانی سعی میکنه ابعاد مختلف یک شرکت و یا محصول رو بررسی کنه و شما رو برای رسیدن به انتخاب نهایی همراهی کنه. این شرکت سعی در ارائه خدمات دیگه به شرکت ها و برندها از قبیل نوشتن بیزینس پلن های کاربردی، پیاده سازی سیستم گزارش دهی پیشرفته و انواع مشاوره ها در زمینه بازاریابی و توسعه محصول و فروش داره. نکته ی مهم اینکه ریتینو به هیچ عنوان در نظرات و رای کاربران دخل و تصرفی نخواهد داشت و به شرط رعایت قوانین وب سایت کامنتی پاک نخواهد شد. اعتماد کاربران به ریتینو از اولویت های ما می باشد. امیدواریم با نظرات و رای های شما با همدیگه بتونیم به بقیه کمک کنیم به بهترین ها دسترسی داشته باشن. تیم ریتینو با به روز رسانی مداوم مطالب خود همواره سعی در انتشار اطلاعاتی صحیح و قابل اتکا دارد. ریتینو از جامع ترین و در نوع خود از اولین ها حوزه خود می باشد. 

لوگو ریتینو سفید سایز بزرگ

ریتینو یک وب سایت کاملا خصوصی با تیمی ۲۰ نفره می باشد و به طور مستقل فعالیت می کند. این وب سایت از سال ۹۹ فعالیت خود را آغاز نموده و به سرعت توانسته مخاطبان خود را پیدا کند.

ریتینو به عنوان یک مرجع کاملا مستقل در حال مقایسه و جمع آوری اطلاعات برندهای مختلف در راستای تسهیل و کمک به انتخاب کاربران خود می باشد

ریتینو به هیچ عنوان توصیه و سفارشی را از برندهای ایرانی نخواهد پذیرفت و نظرات و آرای کاربران به شرط رعایت اصول و آداب مرسوم تماما منتشر خواهند شد.

خیر. به هیچ عنوان ریتینو از کاربران خود هزینه ای را از بابت ثبت نام و منتشر کردن نظرات و استفاده از اطلاعات دریافت نخواهد کرد.