تک الکتریک

تاسیس:۱۳۸۳
سایت:coolertechelectric.ir
یکی از برترین های کولر گازی برند تک الکترونیک می باشد که در سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت سیستم های تهویه آغاز کرد. این کمپانی با تولیدات محصولات مدرن در انواع مدل های پشت پنجره ای، دیواری، ایستاده، پرتابل در ظرفیت هوادهی متفاوت سهم قابل توجهی از بازار فروش را به خود اختصاص داد. از ویژگی های منحصر به فرد این برند می توان به سیستم ضدآلرژیو ضد ویروس،سیستم حالت خواب، سیستم مجدد شروع خودکار، دارا بودن سیستم اعلام نشتی گاز و عملکرد بی صدا اشاره کرد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

ایران رادیاتور

تاسیس:۱۳۵۸
سایت:www.iranradiator.ir
شرکت ایران رادیاتور در سال ۱۳۵۸ تاسیس و به بهره برداری رسید. این شرکت اولین دارنده استاندارد جهت صادرات محصولات خود در ایران می باشد. با توجه به سطح بالای محصولات ایران رادیاتور یکی از پرفروش ترین های بازار کولر گازی، ایران رادیاتور می باشد که دارای ۵ سال گارانتی کمپرسور، ۱۸ ماه گارانتی قطعات، ۵ متر لوله و عایق رایگان می باشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

ایساتیس

تاسیس:۱۳۸۵
سایت:isatis.ir
برند ایساتیس با هدف انتقال تکنولوژی روز ایتالیا به صنعت داخلی در سال ۱۳۸۵ تاسیس گردید. کولرهای گازی ایساتیس در مدل دیواری با قابلیت عملکرد سرد، سرد و گرم در ظرفیت هوادهی متنوع تولید می شود. محصولات این شرکت دارای ۵ سال گارانتی کمپرسور و ۱۸ ماه قطعات می باشد . از ویژگی های منحصر به فرد کولر گازی ایساتیس به میزان تولید صدای پایین و قابلیت وای فای در این دستگاه ها اشاره نمود.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

پاکشوما

تاسیس:۱۳۵۴
سایت:coolerpakshoma.ir
شرکت پاکشوما در سال ۱۳۵۴ تاسیس گردید و با رعایت استانداردهای ملی و بین المللی مفتخر به دریافت گواهینامه های ایزو۱۰۰۰۴، ایزو۱۰۰۰۲، ایزو۱۴۰۰۱ و ایزو۹۰۰۱ شده است. از ویژگی های منحصر به فرد کلر گازی پاکشوما استفاده از فیلتر پلاسما جهت کاهش آلودگی محیط، قابلیت کارکرد تا دمای ۵۵ درجه سانتی گراد، محافظ کمپرسور در مقابل نوسانات برق و مجهز به کمپرسور سرما اشاره نمود.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

بکو


تاسیس:۱۳۴۵
سایت:coolerbeko.ir
شرکت بکو در سال ۱۳۴۵ در استانبول تاسیس گردید و شرکت بهارستان در سال ۱۳۸۸ محصولات بکو را در ایران عرضه می کند و با بیش از ۲۰۰ نماینده در سراسر ایران فعالیت خود را ادامه می دهد. تمامی کولرهای گازی بگو دارای ۲۴ ماه گارانتی محصول، ۶۰ ماه خدمات پس از فروش عرضه و نصب می گردد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظر سنجی برندهای کولر ایرانی

لطفا به انتخاب بهترین برند تولید کننده کولر کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال ۱ گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت قیمت به کیفیت

کیفیت و تنوع محصولات

سیستم توزیع و در دسترس بودن