پنبه ریز

تاسیس:۱۳۶۳
سایت:www.pics.ir
شرکت مروارید پنبه ریز در سال ۱۳۶۳ تاسیس شد و با هدف ارتقاء سطح بهداشت و سلامت جامعه اقدام به تولید محصولات بهداشتی نمود و با سابقه بیش از نیم قرن توانست در امر تولید، فروش و توزیع گسترده محصولات بهداشتی یکی از بهترین های بازار داخلی شود. پوشک پنبه ریز دارای پوشش کتان به عنوان لایه خارجی می باشد که ضد حساسیت و سازگاری با پوست می باشد.این پوشک از مواد با کیفیت ساخته شده و از نم دادن و نشتی جلوگیری می کند و دارای قدرت جذب بالا میباشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

مولفیکس

تاسیس:۱۳۹۰
سایت:www.ninimolfix.com
ابتدا این برند از طریق واردات در بازارهای ایران وجود داشت ولی به دلیل استقبال زیاد شرکت پارس حیات با ۱۰۰ درصد سرمایه گذار ترکیه ای در سال ۱۳۹۰ احداث شد. این برند قدرت جذب بالایی داشته و قابلیت جلوگیری از نشتی و پس دادن نم دارد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

مای بیبی

تاسیس:۱۳۷۹
سایت: mybabyproduct.com
گروه زرین در سال ۱۳۷۹ با تولید دو سایز متوسط و بزرگ وارد بازار شد ولی اکنون با تولید سایزهای متنوع از جمله سایز زودرس (صفر)، بزرگ (۴+) و جنیور سبد محصولات خود را تکمیل نمود. شرکت زرین سلولز با اضافه کردن کرم مراقب از پوست حاوی عصاره بابونه باعث می شود پوست کودک نرم و لطیف بماند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

بارلی

تاسیس:۱۳۸۲
سایت:golrang.com
برند بارلی یکی از محولات شرکت گلرنگ می باشد که این شرکت در سال ۱۳۸۲ تاسیس شد. از ویژگی پوشک بچه بارلی به این موارد اشاره کرد: دارای پودر جاذب با قدرت جذب بالا بوده و نرم و انعطاف پذیر است، دارای منافذ در لایه بیرونی برای عبور هوا وجود لایه اضافه عبور دهنده برای جلوگیری از برگشت مایع به سطح پوست و ایجاد سوختگی، بدون ایجاد حساسیت پوستی می باشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظر سنجی برندهای پوشک بچه

لطفا به انتخاب بهترین برند تولید کننده پوشک بچه کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال ۱ گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت قیمت به کیفیت

کیفیت و تنوع محصولات

سیستم توزیع و در دسترس بودن