مایع ظرفشویی پریل

تاسیس:۱۳۷۵
سایت:www.henkel.com
مایع ظرفشویی پریل که تحت لیسانس شرکت هنکل آلمان می باشد در سال ۱۳۷۵ با خرید ۶۰ درصد شرکت پاک وش بوسیله شرکت هنکل در ایران تولید می شود.خریداران ایرانی به دلیل قدرت بالای تمیزکنندگی و سرعت پاک کنندگی از این مایع ظرفشویی استقبال خوبی می کنند، پریل با پوست دست سازگاری دارد و به آن آسیبی نمیرساند. این مایع با اسانس های متفاوتی وارد بازار شده اس که می توانید بر حسب سلیقه شخصیتان یکی از آنها را انتخاب کنید.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

مایع ظرفشویی اکتیو

تاسیس:۱۳۸۹
سایت:www.active.ir
بنیانگذار شرکت اکتیو در واقع شرکت پدیده شیمی قرن است که در سال ۱۳۸۹ با هدف تولید محصولات بهداشتی و شوینده تاسیس گردید. این مایع علاوه بر داشتن قدرت تمیز کنندگی بالا، رنگ و نقش ظروف را از بین نمی برد و با داشتن فرمولاسون سازگار با پوست دست باعث بروز حساسیت و اگزما نمی شود.این شرکت محصولاتی مانند مایع سفید کننده، انواع صابون و مایع ظرفشویی، نرم کننده حوله و لباس و… عرضه کرده و به یکی از بهترین ها در این زمینه تبدیل شده است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

مایع ظرفشویی اوه

تاسیس: ۱۳۷۸
سایت:www.ave.ir
اوه یکی از زیر مجموعه های شرکت تولیدی و شیمیایی پاکشوما می باشد که از سال ۱۳۷۸ محصولات خود را وارد بازار ایران نمود. این برند کیفیتی برابر با نمونه های خارجی را دارا می باشد.شما با می توانید با استفاده از مایع ظرفشویی پلاتینیوم اوه ظروف استیل، سینک و شیرآلات خود را برق بندازید.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

مایع ظرفشویی صحت

تاسیس:۱۳۳۵
سایت:www.sehat.ir
صحت یکی از پیشتازان و نوآوران در زمینه تولید محصولات شوینده، بهداشتی و آرایشی می باشد که فعالیت خود را از سال ۱۳۳۵ شروع کرده است و نه تنها در نزد مصرف کنندگان ایرانی جایگاه ویژه ای دارد بلکه به بازار سایر کشورهای همسایه نیزراه یافته است.این شرکت با تولید ۱۰ نوع مایع ظرفشویی در تنوع با دیگر برندها رقابت می کنند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

مایع ظرفشویی گلرنگ

تاسیس:۱۳۵۱

سایت: golrang.com

شرکت تولیدی-شیمیایی پاکشو در سال ۱۳۵۱ و با عنوان برند گلرنگ و تحت عنوان محصولات شوینده و بهداشتی به ثبت رسید. شرکت گلرنگ یکی از پیشروهای صنعت مواد شوینده می باشد و نزدیک به نیم قرن با افزایش کیفیت محصولات خود در میان رقبای داخلی محبوبیت خود را حفظ کرده است و با تکیه بر کیفیت محصولات خود هدف ورود به فهرست ۵۰۰ شرکت برتر جهان در سال ۱۴۰۴ را دارند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظر سنجی برندهای مایع ظرفشویی

لطفا به انتخاب بهترین برند تولید کننده مایع ظرفشویی کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال ۱ گزینه را انتخاب نمایید.

مناسب بودن قیمت

کیفیت و تنوع محصولات

سیستم توزیع و در دسترس بودن