پارس شهاب

تاسیس:۱۳۴۸
سایت:parsshahab.com
شرکت لامپ پارس شهاب به عنوان اولین و بزرگترین تولیدکننده انواع لامپ با سرمایه گذاری مشترک توشیبای ژاپن در سال ۱۳۴۸تاسیس گردید و اولین لامپ التهابی و فلورسنت ایران را تولید نموده است. این شرکت دارای گواهینامه های بین المللی ایزو ۹۰۰۱، ایزو ۱۴۰۰۱، ایزو۱۰۰۰۲ و ۱۰۰۰۴ می باشد و به کشورهای آسیای میانه و همجوار از جمله عراق، ترکمنستان، افغانستان و ترکیه محصولات خود را صادر می کند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نورتابان فروزش

تاسیس:۱۳۸۴
سایت:foroozesh.ir
شرکت نور تابان در سال ۱۳۸۴ شروع به فعالیت کرد و امروزه به عنوان یکی از برترین ها و پیشروان صنایع روشنایی در کشور شناخته میشود. محصولات این شرکت علاوه بر کیفیت بالا و روشنایی زیاد باعث ۵۰% صرفه جویی در مصرف برق شده و در سال ۸۷ لوح تقدیر بهینه سازی انرژی را دریافت کرده است که باعث ایجاد تمایز برتری نسبت به دیگر تولیدکنندگان لامپ های کم مصرف می شود.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

سهندآوا

تاسیس:۱۳۷۴
سایت:awaelectric.ir
شرکت سهند آوا یکی از بزرگترین تولید کننده لامپ های کم مصرف در سال ۱۳۷۴ تاسیس گردید و موفق به تولید بیش از ۲۰ مدل از انواع مختلف لامپهای کم مصرف گردیده است و گامهای مهمی در جهت بهینه سازی مصرف انرژی در کشور برداشته است.این شرکت در سال ۱۳۸۶ موفق به اخذ نشان استاندارد از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران گردیده است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

افراتاب

تاسیس:۱۳۷۷
سایت:afratab.com
شرکت الکترونیک افراتاب به منظور تولید محصولات الکترونیکی و مخابراتی در سال ۱۳۷۷ تاسیس گردید. محصولات روشنایی این شرکت با هدف کیفیت و کاهش مصرف انرژی، طراحی و تولید می شوند و محصولات خود را در چند شاخه نظیر لامپ ها، چراغ های سقفی، انواع پروژکتور، چراغ های خیابانی و وال واشر جهت روشنایی و نورپردازی به بازار ارائه گرداند. دست آورد و حاصل تلاش صدها نفر در افراتاب، تولید و توزیع بیش از ۴۰ میلیون شعله لامپ با کیفیت و روشن تر کردن زندگی میلیون ها ایرانی در سراسر کشور شده است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

خزرشید

تاسیس:۱۳۷۸
سایت:khazarsheed.com
شرکت روشنایی خزرشید با هدف تولید انواع قطعات الکتریکی و الکترونیکی محصولات مختلف بخصوص بردهای الکترونیک لوازم خانگی سال ۱۳۷۸ در تهران تاسیس گردید. این شرکت موفق به اخذ گواهینامه استاندارد سیستم ایزو ۱۰۰۰۴، اخذ جایزه تولیدکننده برتر از وزارت صنایع گردید.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظر سنجی برندهای لامپ کم مصرف

لطفا به انتخاب بهترین برند تولید کننده کم مصرف کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال ۱ گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت قیمت به کیفیت

کیفیت و تنوع محصولات

سیستم توزیع و در دسترس بودن