فروشگاه زنجیره ای جانبو

مدیریت : محمت تاریک دمیریاکان 
خدمات : سوپرمارکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای خرده‌فروشی هایپرمارکت 
وب سایت : canbo.ir

در سال ۲۰۱۱ فروشگاه جانبو با هدف نفوذ بر بازار خرده فروشی زنجیره ای آغاز به کار کرد. جانبو همواره تمرکز خود را بر تخفیف حداکثری و مناسب ترین قیمت برای مصرف کنندگان گذاشته است. همچنین توجه به کیفیت مناسب و تنوع محصولات از اولویت های این فروشگاه اینتنرتی بود است. در سال ۲۰۱۵ جانبو تعداد فروشگاه های خود را به ۱۵۰ افزایش داد. جانبو با تکیه بر رضایت مشتریان خود و کاهش هزینه های جاری پیشرفت قابل توجهی در بازار ایران دارد. در سال ۲۰۱۶ تعداد شعبات این فروشگاه به ۳۰۰ عدد افزایش یافت و در ۲۰۱۷ این تعداد به ۴۵۰ فروشگاه افزایش یافت. آموزش مستمر کارکنان و تقویت زنجیره تامین کنندگان این فروشگاه را به یکی از بازیگران این حوزه تبدیل کرده است. جانبو را میتوان در سه اصل اساسی تقسیم بندی کرد : 

۱.ساختار سازمانی یکپارچه جهت سرعت دهی به تامین محصولات و خدمات دهی به مشتریان

۲. توجه به دکوراسیون، تعداد بهینه پرسنل، فرآیند توزیع منظم، کاهش هزینه های تبلیغات به منظور جلوگیری از افزایش قیمت محصولات.

۳. محدود کردن تعداد کالاها در ازای افزایش نظارت بر کیفیت محصولات

۴. تامین ۸۰٪ کالاهای مورد نیاز مردم

مالک جانبو شرکت فروشگاه های زنجیره ای اورست مدرن پارس به مدیر عاملی محمت تاریک دمیریانکان میباشد. همچنین این شرکت به عنوان یکی از برترین شرکت های کار آفرین ، که سهم زیادی در ایجا اشتغال داشته است موفق به دریافت لوح تقدیر از وزارت تعاون در جشنواره نیکوکار آفرین در سال ۱۳۹۵ گردید.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش

تاسیس : ۱۳۸۸
مدیریت : امیرخسرو فخریان
خدمات : سوپرمارکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای خرده‌فروشی هایپرمارکت 
وب سایت : okcs.com

فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به منظور ارایه محصولات مصرفی در سال ۱۳۸۸ تاسیس گردیده است. این شرکت احترام به حقوق مصرف کنندگان، خلاقیت و کار تیمی را به عنوان مهمترین اصول خود برگزیده است. همچنین شرکت افق کوروش با ایجاد فرصت های شغلی متنوع و شکوفا سازی استعداد های کارمندان خود زمینه ی مناسبی را برای جوانان جویای کار کشور پدید آورده است. در این شرکت چابکی و پایبندی به رقابت سالم و اخلاقی با دیگر رقبا همواره از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است. حوزه اصلی  فعالیت این مجموعه ارائه کالاهای تندگردش با ارائه تخفیفات مناسب نسبت به قیمت درج شده بر روی محصولات می باشد. افق کوروش همواره در تلاش بوده تا برای تامین نیاز های مشتریان از برندهای ایرانی استفاده نماید همچنین مشتریان این شرکت شامل افراد مختلف جامعه از هر سلیقه ای می‌باشند. هدف اصلی کورش تضمین کیفیت و قیمت کالا در فضای رقابتی سالم و انجام مسئولیت های اجتماعی  می باشد ، ایجاد تعداد زیادی شعبه نیز در راستای ایجاد مزیت های رقابتی این شرکت تعریف شده است. به طوریکه مشتریان همواره با نزدیک ترین شعبه این فروشگاه ها فاصله چندانی ندارند. در حال حاضرفروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در استان های تهران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، بوشهر، البرز، اصفهان، قم، فارس، مازندران، قزوین، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال بختیاری، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، زنجان، همدان، ایلام، گلستان، گیلان، اردبیل، مرکزی، سمنان، لرستان، خوزستان، یزد، کرمانشاه، کرمان و سیستان و بلوچستان مشغول فعالیت می باشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

فروشگاه زنجیره ای شهروند

تاسیس : ۱۳۷۲ 
مدیریت :مهدی امراللهی 
خدمات : سوپرمارکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای خرده‌فروشی هایپرمارکت 
وب سایت : shahrvand.ir

شرکت خدماتی کالای شهروند در سال ۱۳۷۲ در تهران تاسیس شد. فروشگاه بیهقی در میدان آرژانتین به عنوان اولین فروشگاه این شرکت راه اندازی شد. این فروشگاه دارای چهل و چهار شعبه در سطح شهر تهران و لواسان و پرند و مارلیک کرج است. همچنین این شرکت برنامه بلند مدتی برای افزایش تعداد شعب خود در سراسر ایران دارد. در سال ۱۳۹۰  توسط مدیران فروشگاه شهروند تصمیم به راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود با هدف تسهیل دسترسی مصرف کنندگان به خدمات این فروشگاه گرفته شد.نوسازی ناوگان حمل ونقل، فعالیت بیشتر در رسانه های اجتماعی و طراحی مجدد سایت و ساخت اپلیکیشنی کارا باعث ایجاد چهره ای مدرن از این فروشگاه در نظر مردم تهران شد. ارایه تخفیفات متنوع در ایام خاص سال  و ارسال رایگان خرید های بیش از سیصد هزارتومان از اقدامات این فروشگاه در راستای تحقق اهداف بلند مدت می باشد. به واسطه همکاری شهرداری تهران و شهروند همواره مسئولیت اجتماعی و زندگی سالم از اولویت های این فروشگاه بوده است. از مزیت های  ایجاد خدمات اینترنتی می توان به کاهش ترافیک و هزینه های رفت و آمد و صرفه جویی زمان شهروندان در کلان شهری مانند تهران اشاره کرد. از جمله ماموریت های تعریف شده این شرکت عرضه کالاها با قیمت و کیفیت مناسب، تنوع در محصولات ارائه شده به شهروندان و ایجاد محیطی لذت برای خرید کردن می باشد. همچنین از اهداف ارزشمند این فروشگاه میتوان به حمایت از تولید داخل و توسعه و ترویج فرهنگ استاندارد و تثبیت قیمت کالاهای اساسی اشاره کرد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.
Admin Notification (ID: 5f2e92900c4ac)
اضافه شده از طریق مرداد ۲۱, ۱۳۹۹ at ۶:۰۷ ب.ظ

WordPress successfully passed the notification email to the sending server.

فروشگاه زنجیره ای هایپراستار

تاسیس : ۱۳۸۸ 
مدیریت : ماجد الفطیم و کارفور
خدمات : سوپرمارکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای خرده‌فروشی هایپرمارکت

فروشگاه های زنجیره ای هایپراستار توسط ماجد الفطیم یا مجید الفطیم تاجر اماراتی در سال ۲۰۰۹ افتتاح شد.اولین شعبه این فروشگاه در غرب تهران با نام هایپر استار باکری نیز افتتاح گردید. از ویژگی هایی که باعث برتری این فروشگاه بر رقبای خود شده است امکانات و تجهیزات و ظاهر بروز این فروشگاه ها می باشد.امروزه هایپر استار به عنوان یکی از پیشتازان حوزه تامین نیازمندی های خانوار ایرانی تبدیل شده است. تخفیف و توجه به کیفیت محصولات از اولویت های این فروشگاه می باشد. یکی از قوانین جالت توجه در این مجموعه تضمین کمترین قیمت می باشد به طوریکه مشتری اگر قیمت مناسب تری از هایپراستار خریداری کند میتواند با مراجعه به فروشگاه تا ده برابر قیمت تحویل بگیرد. از اتفاقات جالب توجه همکاری اسنپ و این شرکت در راستای ارایه محصولات تند مصرف در بستر اینترنت می باشد. این همکاری با عنوان اسنپ مارکت اکنون به عنوان رقیبی برای دیجی کالا fresh و اکالا محسوب می شود. توجه به تازگی محصولات به خصوص میوه و سبزی جات و امکان انتخاب میوه توسط مشتریان از ویژگی های مهم این فروشگاه زنجیره ای می باشد

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

فروشگاه زنجیره ای هایپرمی

تاسیس : ۱۳۹۲ 
مدیریت : منصور عالی پور 
خدمات : محصولاتی در گروه‌های مواد غذایی و آشامیدنی، بهداشتی و آرایشی، پوشاک و منسوجات، لوازم خانگی و اداری

مالک هایپرمی شرکت بازرگانی سامان‌اندیشان امرتات مالک می باشد که در سال ۱۳۹۱ تاسیس شد. .این مجموعه تا سال ۹۶ بیش از ۱۰ فروشگاه در سراسر ایران تاسیس کرد. نخستین فروشگاه زنجیره ای “هایپر می” در منطقه اکباتان تهران در مجتمع مگامال تاسیس گردید. تنوع زیاد در گروه های مختلف بهداشتی آرایشی، پوشاک، لوازم خانگی و اداری و غذایی از مزیت های قابل توجه این فروشگاه به شمار میرود. ارایه تخفیات متنوع ( ۱۰ الی ۵۵)، احترام به حقوق مشتری، تجهیزات و امکانات به روز و استاندارد و طراحی داخلی فروشگاه ها از اولویت های تیم مدیریت هایپرمی می باشد. فروشگاه هایپرمی به مناسبت ایام خاصی که برای ایرانیان اهمیت دارد، تخفیف های ویژه ای را در نظر می گیرد که این امر سبب تمایل دوچندان افراد برای خرید کردن می گردد. این فروشگاه در سال ۱۳۹۳ در همایش سالانه برندهای برترموفق به کسب تقدیرنامه تجلیل شد. تعدادی از شعبه های هایپرمی :هایپرمی قیطریه شعبه سبحان،هایپرمی اکباتان شعبه مگامال، هایپرمی تهران شعبه آجودانیه،هایپرمی تهران شعبه تجریش، هایپرمی کوهک شعبه مرکز تجاری طوبی

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

فروشگاه زنجیره ای رفاه

تاسیس : ۱۳۷۴
مدیریت : فرشید گلزاده 
خدمات : سوپرمارکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای خرده‌فروشی هایپرمارکت

فروشگاه های زنجیره ای رفاه در سال ۱۳۷۴ به عنوان اولین شرکت های فعال در حوزه تامین نیازمندی های خانوار ایران در سراسر ایران شروع به کار کرد. نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت همواره رسالت اصالی رفاه بوده است. تلاش برای حفظ موجودی محصولات اساسی کشور و ارایه تخفیف های مناسب از اولویت های این شرکت تعریف شده است. با توجه به ساختار سیستم توزیع و ارسال کالا امکان ارسال محصولات در کوتاه ترین زمان و به دور نقطه امکان پذیر می باشد. جلوگیری از افزایش قیمت کاذب محصولات و اقلام مورد نیاز مصرف کنندگان با حذف واسطه در معاملات از اقدام های موفق رفاه بوده است. در سال ۹۵ این مجموعه دارای ۲۲۵ شعبه در شهر های مختلف ایران بود.فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه به عنوان یک شرکت دولتی قلمداد می‌شود و به صورت سهامی عام در بورس عرضه شده‌است و بیشترین میزان سهام آن در اختیار بانک‌های ملی، صادرات، ملت، تجارت، سپه و سازمان زمین و مسکن و بیمه ایران و بیمه مرکزی و شهرداری تهران می باشد.در میان ۲۲۵ شعبه قطعی فروشگاه رفاه، تا به امروز ۲۶ شعبه در تهران قرار دارند که در نقاط مختلف شهر واقع شده و مردم در هر نقطه از شهر که باشند، دسترسی مناسبی به نزدیک ترین شعبه فروشگاه رفاه تهران خواهند داشت تا انواع کالاهای مورد نیاز و نیازهای اساسی خود را با تخفیف های مختلف تهیه کنند. جالب است بدانید در فروشگاه رفاه تقریباً تمام کالاها دارای تخفیف بوده و میزان تخفیف بین ۱۰ تا ۲۰ درصد هستند. معدود کالاهایی را می توان در فروشگاه های رفاه یافت که تخفیفی بین ۳۰ تا ۴۰ درصد داشته باشند.هیئت میدره فروشگاه رفاه تصمیم گرفته تا فروشگاه های رفاه با عنوان “فروشگاه رفاه نسل جدید” افتتاح کند و این فروشگاه ها به امکانات و خدمات مدرن تری مجهز هستند. اولین شعبه فروشگاه رفاه نسل جدید در کرمان افتتاح شد اما اولین شعبه آن در تهران، در منطقه ۳ و خیابان میرداماد قرار دارد. جالب است بدانید در سال ۱۳۷۴ که فروشگاه رفاه تاسیس شد، اولین شعبه آن در خیابان جمهوری و بعد از چهارراه ولی عصر قرار دارد.امروزه که تعداد شعبات فروشگاه رفاه در تهران به ۲۶ می رسد و بیشتر هم خواهد شد، شعبه خیابان جمهوری و شعبه میدان آزادی بزرگترین شعبات فروشگاه رفاه تهران هستند.

 

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظر سنجی فروشگاه های زنجیره ای

لطفا به انتخاب بهترین فروشگاه زنجیره ای کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال دو گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت کیفیت به قیمت

دسترسی فروشگاه ها

تنوع محصولات

پشتیبانی و نحوه برخورد