کفش نسیم

تاسیس:۱۳۷۵
برند نسیم از سال ۱۳۷۵ در زمینه طراحی و تولید کفش و پاپوش فعالیت خود را آغاز نمود. این برند در راستای پیشبرد هدف کار آفرینی با ایجاد کارهانه تولیدی فعالیت خود را ادامه داد و محصولات متنوعی با مواد اولیه ی (چرم، پی وی سی) مرغوب تولید میکند. از محصولات این برند میتوان به کفش، صندل ، دمپایی، کیف و کفش ورزشی اشاره کرد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

کفش پاتکان

برند پاتکان از سال ۱۳۹۰ با محوریت کیفیت در تولید ، تامین و حفظ رضایت مشتری تاسیس گردید. این برند از بهترین متریال هم‌چون زیره‌های تولیدی زیلان ترکیه و چرم‌های درجه ۱ گاوی و بزی که به صورت گیاهی دباغی شده (چرم رستیک) و هم‌چنین استفاده از کفی های طبی جهت راحتی پا است استفاده می کند. صنعتگران و هنرمندان تبریز با تمام تلاش خود سعی می‌کنند محصولی را تولید کنند که حس جنس مرغوب و بادوام را به مشتری انتقال داده و از خرید کالای ایرانی رضایت داشته باشند از جمله محصولات تولیدی این برند می‌توان به انواع کفش‌های راحتی و ورزشی، کیف و کمربندو … اشاره کرد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

کفش نهرین

تاسیس:۱۳۶۰
برند نهرین که فعالیت خود را از سال ۱۳۶۰ آغاز کرد همواره در طراحی های خود فرهنگ و سلیقه ایرانی را نظر می گیرد و برای تمام سنین و گروه های مختلف محصولات متنوعی تولید می کند. برند آلبرتینی دیگر برند مربوط به این شرکت می باشد در ساخت محصولاتش که سامل کفش های طبی و ورزشی هستند از فناوری های جدید استفاده می کند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

کفش تن زیب

تاسیس:۱۳۸۲
برند تن زیب در سال ۱۳۸۲ تاسیس شد و در ابتدا با عرضه محصولات ورزشی، بدنسازی و ماساژدهی خانگی شروع به فعالیت کرد ولی از سال ۱۳۹۷ تولید کفش های ورزشی با کیفیت را نیز آغاز کرد. برند تن زیب هم اکنون ۷۰ نوع محصول ورزشی تولید می کند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

کفش ملی

تاسیس:۱۳۳۶
کفش ملی از سال ۱۳۳۶ تا به امروز بدون وقفه در بازار ایران حضور فعال داشته است. این برند کفش های نظامی، سرپایی، ورزشی و .. را به بیش از ۱۴ کشور جهان صادر می کند و با تلاش چند ساله موفق به تولید، فروش و صادرات روزانه ۱۲۰ هزار جفت کفش رسیده است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظر سنجی برندهای کفش ایرانی

لطفا به انتخاب بهترین برند تولید کننده کفش کمک کنیدا میتوانید حداکثر در هر سوال ۱ گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت قیمت به کیفیت

تنوع و خلاقیت در محصولات

تنوع و خلاقیت