کت و شلوار هاکوپیان

www.hacoupian.net
تاسیس : ۱۳۴۹
هاکوپیان از برند های مشهور پوشاک آقایان شرکت واحد صنعتی پوشاک هاکوپیان اولین و بزرگترین طراح و تولید کننده پوشاک و به عنوان واحد نمونه تولید ملی در ایران کار می‌کند. سومبات هاکوپیان بنیانگذار این شرکت است. هاکوپیان در سال ۱۳۹۲ در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران به عنوان یکی از ۱۰۰ برند برتر ایران شناخته شد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

کت و شلوار گراد

www.gerad.ir
تاسیس : ۱۳۷۰
گراد دومین برند تولیدی بزرگ پوشاک کشور پس از هاکوپیان می باشد .این برند مدرن ایرانی توسط محسن اصفهانیان تاسیس شد و در حوزه پوشاک مردانه کت و شلوار، پیراهن، تی‌شرت، کروات، پاپیون، جوراب، لباس زیر، کیف، کفش، کمربند، دکمه سردست و انواع لباس‌های زمستانی بخش عظیمی از نیاز کشور را مرتفع کند.. برند گراد دارای تجهیزات و ماشین آلات مدرن تری نسبت به هاکوپیان می باشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

کت و شلوار ماکسیم


برند ماکسیم وبسایت نداره گویا
تاسیس : ۱۳۵۹
موسسان این برند ، احمد عبدلی و محمد اعتماد می باشد که محمد اعتماد در زمینه روزنامه نگاری فعالیت می کند. پیراهن را می توان به عنوان اولین تولیدات این برند نامید . از دید موسسان برند ماکسیم، هدف این برند تولید پوشاک داخلی که پاسخگوی نیاز مردم باشد، عنوان شده است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

کت و شلوار راد

سایتrodlondon.com
برند راد را میتوان بعنوان برن سلبریتی ها معرفی کرد چون که کت و شلوارهای فاخر و خوش دوخت بعضی از سلبریتی های مرد مثل امیرآقایی، برانکو ایوانکوویچ، احسان علیخانی، محمدرضا گلزار، علی زند وکیلی و … محصولی از خانه مد راد می باشد.امیر راد برای تولید محصولات خود از پوشاک کلاسیک آقایان در دهه ۸۰ قرن بیستم الهام میگیرد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظر سنجی برندهای کت و شلوار

لطفا به انتخاب بهترین برند تولید کننده کت و شلوار کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال ۱ گزینه را انتخاب نمایید.

مناسب بودن قیمت

کیفیت و تنوع محصولات

در دسترس بودن