نورینو

سایت:noorino.com
ظروف سرامیکی سه لایه نورینو با تکنولوژی نانو بهمراه پوششی متراکم با لایه نچسب، سالم ترین ظروف آشپزخانه با استانداردهای جهانی می باشد. این ظروف برخلاف ماهیتابه های نچسب متدوال که در دمای بالی ۲۶۰ درجه سانتی گراد مواد شیمیایی سمی متصاعد می کنند، ماهیتابه سرامیکی نورینو تا ۴۵۰ درجه سانتی گراد مقاوم بوده و ضد سرطان می باشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

پارس استیل

مدل های استیل در مقایسه با ظروف تفلون، به غذا طمع بهتری می دهند و با داشتن کفه آلمینیومی دوجداره علاوه بر پخش حرارت در تمام سطوح ظرف، از سوختن و چسبیدن مواد غذایی به کف قابلمه جلوگیری میکند. شرکت ایرانی پارس استیل از اولین تولیدکنندگان قابلمه و زودپز استیل استو با نمونه های خارجی قابل رقابت می باشد، یکی از ویژگی های منحصر به فرد قابلمه استیل قابلیت قرار گرفتن در فر می باشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

زرساب

شرکت زرساب در سال ۱۳۶۱ با ارائه ظروف آشپزخانه پا به عرصه گذاشت و تا به امروز جزء بهترین های این زمینه در ایران می باشد، در ساخت ظروف پخت و پز از آلمینیوم آلیاژی و آلمینیوم خاص بهره می برد و مطابق با استانداردها، پوشش های تفلون، سرامیک و گرانیت را روی بدنه و دستگیره ی باکالیتی و سیلیکونی روی محصولات پیاده می کند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

عروس

عروس تفلون در سال ۱۳۷۳ فعالیت خود را با تولید قابلمه و سرویس هایی با لدنه خاص آلمینیومی و با پوشش تفلون شروع کرد. این شرکت دارای محصولات متنوع می باشد و جزء معدود برندهایی است که سرویس های طرحدار و دکورال را به بازار عرضه می دهد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

کاندید

کاندید در سال ۱۳۸۴ رسما توسط شرکت آذین گشتر شفق معرفی شد و فعالیتش را با تولید محصولات گرد و بیضی شروع کرد، محصولات تولیدی کاندید یکسره و چسبیده به بدنه می باشد که مشکل شل شدن پیچ یا سوختن دسته وجود ندارد. رنگ بدنه محصولات سیلیکونی می باشد که نسبت به رنگ های پودری مرغوب ترند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظر سنجی برندهای ظروف پخت و پز

لطفا به انتخاب بهترین برند تولید کننده ظروف پخت و پزکمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال ۱ گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت قیمت به کیفیت

کیفیت و تنوع محصولات

سیستم توزیع و در دسترس بودن