عسل داریوش

تاسیس:۱۳۵۸
darioush-honey.com
مرحوم داریوش هنری از سال ۱۳۵۸ شروع به پرورش زنبورعسل نمود و از همان سال محصولات خود را با نام تجاری عسل داریوش به بازار عرضه کرد. محصولات هسل داریوش شامل انواع عسل طبیعی، ژل رویال، عسل معجون با ژل رویال، عسل موم دار، گرده گل، عسل کریستال شده و … می باشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

عسل میرنجمی

mirnajmihoney.com

خانواده میرنجمی سابقه بیش از نیم قرن تجربه در زمینه تولید و بیش از ده سال سابقه بسته بندی و عرضه عسل را دارا می باشد. این شرکت دارای آزمایشگاهی مجهز با پرسنلی مجرب می باشد که در آن عسلها قبیل از خرید از نظر میکروبی و شیمیایی مورد آزمایش قرار میگیرند.این شرکت عسل های مرغوب با خواص درمانی تولید شده در مناطق کوهستانی مرز ایران-عراق- ترکیه که دارای پوشش گیاهی بیش از چهل گونه می باشد را جمع آوری میکند و مفتخر به دریافت استاندارد تشویقی و ایزو ۲۲۰۰۰میباشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

عسل ۲۴

asal24.com

عسل طبیعی سبلان با هزاران خاصیت دارویی، درمانی و زیبایی که بع علت عدم بسته بندی گمنام بوده و در دسترس همگان نبود و عسل ۲۴ با جمع آوری عسل های تولید شده در این منطقه را جمع آوری میکند در منطقه سبلان هیچ صنایع آلاینده وجود ندارد و از لحاظ آب و هوایی یکی از پاک ترین مناطق جهان است. عسل ۲۴ در حکم عسل ۲۴ عیار می باشد و به صورت ۲۴ ساعته در اختیار جهانیان میباشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

عسل آذر کندو

azarkandoo.com

شرکت آذر کندو نزدیک به دو دهه می باشد که محصولات خود را به بازار عرضه نموده است. محصولات زیتون عسلی، سس عسل و دمنوش های عسلی برای نخستین بار در دنیا به یاری تلاش های صنایع غذایی آذرکندو وارد چرخه تولید گشته اند و محصولات دیگر این شرکت شامل عسل های شناسنامه دار، استیکس های عسل و میکس های عسل می باشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

عسل آریبال

aribal.com
عسل آریبال با پیشنه زنبورداری بیش از ۳۰ سال، به طور رسمی از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را آغاز کرد. عسل آریبال از منطقه ارونق شهرستان شبستر واقع در دامنه رشته کوه های علمدار و میشو جمع آوری می باشد. محصولات این شرکت شامل عسل فله، عسل ویژه، عسل با موم، عسل کردستان، عسل و ارده، عسل معجون، عسل ممتاز و عسل مخصوص می باشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظر سنجی برندهای تولید کنندگان عسل

لطفا به انتخاب بهترین برند تولید کننده عسل کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال ۱ گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت قیمت به کیفیت

عطر و طعم

سیستم توزیع و در دسترس بودن