عرقیات ترقی

تاسیس:۱۳۳۸
golfam.ir 

صنایع غذایی گلفام در سال ۱۳۳۸ با نام ترقی تولید محصولات خود را آغاز کرد. این شرکت با تولید محصولات با کیفیت مثل عرقیات گیاهی (عرق بیدمشک، عرق نعناع، عرق بادرنجبو و گلاب) رب گوجه فرنگی، سرکه ها و … موفق به اخذ مجوز صدور گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ سال ۲۰۰۸ شده است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

عرقیات گل پخش آوند

تاسیس:۱۳۹۴
golvand.com

با افزایش تمایل مردم به استفاده از محصولات طبیعی و سنتی مجموعه شرکت گل پخش آوند در سال ۱۳۹۴ پا به عرصه گذاشتند و محصولات خود را در سه دسته اصلی گیاهی، غذایی و بهداشتی به بازار عرضه کردند که شامل عرقیات گیاهی، روغن های گیاهی، سرکه، شربت و …می باشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

عرقیات بهارستان

تاسیس:۱۳۸۵
www.baharestan.com
برند بهارستان در سال ۱۳۸۵ فعالیت صنعتی خود را شروع کرد ولی با سابقه ۳۰ ساله خود بیش از ۹۰ نوع گلاب، عرقیات گیاهی وشربت های گیاهی پاستوریزه را تولید و محصولات خود را در بازارهای ایرانی و خارجی عرضه نمود.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

عرقیات ربیع

تاسیس: ۱۳۲۸
www.irangolab.ir
موسسه ایران گلاب در سال ۱۳۲۸ تاسیس شد و محصولات خود را با نام تجاری برند ربیع به بازار عرضه نمودند و از سال ۱۳۶۰ صادرات گلاب طبیعی و پاستوریزه را شروع کردند. هم اکنون ایران گلاب با بهره گیری از پنج شعبه و ۱۸ نمایندگی محصولات خود از جمله گلاب و اسانس گل محمدی را به ۳۰ کشور جهان صادر می کند. محصولات این شرکت علاوه بر گلاب و عرقیات گیاهی شامل آبلیمو و سرکه، آب معدنی، آب گازدار و نوشیدنی گازدار میوه ای، روغن گل و محصولات مراقبت پوستی می باشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظر سنجی برندهای عرقیات

لطفا به انتخاب بهترین برند تولید کننده عرقیات کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال ۱ گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت قیمت به کیفیت

عطر و طعم

سیستم توزیع و در دسترس بودن

[reviews]