دوغ پگاه

تاسیس:۱۳۳۳

سایت:pegah.ir

کارخانه شیر پاستوریزه تهران در آبان ماه سال ۱۳۳۶ به صورت رسمی افتتاح گردید. احداث و راه اندازی چنین کارخانه ای تحولی اساسی در صنعت دامداری و دامپروری کشور ایجاد کرد. این شرکت محصولات خود را با نام تجاری پگاه به بازار عرضه می نماید و یکی از صد شرکت برتر ایران می باشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

دوغ دامداران

تاسیس : ۱۳۶۳ 
سایت:damdaran.ir

لبنیات دامداران در سال ۱۳۶۳ در شمال شهر تهران فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت ابتدا ماست های گاوی و گوسفندی و بعدها شیر با بسته بندی نایلونی تولید می کرد و بعدها انواع دیگر محصولات لبنی به محصولات خود اضافه نمود. دامداران امروزه تولید کننده انواع نوشیدنی ها و محصولات لبنی مدت دار می باشد. هدف اصلی این مجموعه تولید محصولات سالم و متنوع در ابعاد کشوری می باشد. لازم به ذکر می باشد شرکت های میامی، سحر، جهان صالح و پارس سان نیز  به صورت مستقل عضو گروه دامداران میباشند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

دوغ کاله

تاسیس : ۱۳۷۰ 
سایت : kalleh.com

شرکت کاله تولید کننده انواع محصولات لبنی در سال ۱۳۶۹ در شمال ایران در شهر آمل تاسیس گردید. انواع شیر، ماست، کره، دوغ و دسر از محصولات این شرکت می باشد. ۱۶ گروه تولیدی باعث قدرت بی نظیر این شرکت در بازار ایران شده است. این مجموعه از بهترین صادر کنندگان ایرانی می باشد که در سال های متمادی مورد تقدیر قرار گرفته است. انواع ایزوها و استانداردهای جهانی این برند را به برندی درجه یک و جهانی تبدیل کرده است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

دوغ کالبر

تاسیس : ۱۳۷۳ 
سایت : kalber-dairy.com

لبنیات کالبر در سال ۱۳۷۳ در اراک تاسیس شد. این شرکت تولید کننده انواع لبنیات، مواد غذایی و آشامیدنی می باشد. شرکت نصر گستر اراک در سال ها ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۳ خطوط انواع ماست، دوغ، شیر و انواع آبمیوه های با کیفیت را توسعه داد. استفاده از ماشین آلات مجهز و استاندارد و توجه به کیفیت و خواست مشتریان این شرکت را دارای جایگاه ویژه ای در این حوزه کرده است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

دوغ عالیس

تاسیس:۱۳۸۴

سایت:alis.ir 

گروه تولیدی «عالیس»، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع نوشیدنی در کشور است. این گروه با هدف تولید فرآورده‌های لبنی پاستوریزه، در زمینی به وسعت ۱۰ هکتار آغاز به کار کرد و فعالیت خود را در جهت تحقق اهداف و سیاست‌های معین خود ادامه داد.این شرکت از همان ابتدا، کیفیت جهانی و کسب رضایت مشتری را سرلوحه ی کار خود قرار داد و با تاسیس شرکت «بهار رز چناران» اقدام به تولید انواع مختلفی از لبنیات و نوشیدنی‌ها از جمله ماست میوه‌ای، شیر میوه‌ها، انواع آب میوه‌ها، شیرهای طعم‌دار، شیر ساده و دوغ(اسپیتیک) کرد. این محصولات به کمک مدرن‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا تولید و به بازار عرضه شدند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظر سنجی برندهای دوغ

لطفا به انتخاب بهترین برند تولید کننده دوغ کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال ۱ گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت قیمت به کیفیت

طعم و تنوع محصولات

سیستم توزیع و در دسترس بودن