خمیردندان مریدنت

تاسیس:۱۳۸۵
دفتر مرکزی:تهران
سایت:merident.com
برند مریدنت،یکی از برندهای متعلق به گروه صنعتی پاکشوما می باشد که خیلی ها از ایرانی بودن این برند در تعجب هستند.این برند که در سال ۱۳۸۵ تخت عنوان مریت وارد بازار شد در سال ۱۳۹۰ به مریدنت تغییر نام داد.این شرکت ابتدا با تولید خمیردندان کار خود را شروع کرد که رضایت خیلی از مشتری ها توانست جذب کند. با داشتن تنوع زیاد در نوع خمیر دندان مناسب همه افراد می باشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

خمیرندان بنسر

تاسیس:۱۳۹۵
دفتر مرکزی:تهران
سایت:bencer.ir 
تیم جوان بنسر که از نخبگان ایرانی تشکیل شده اند که اولین عرضه کنندگان خمیر دندان زغالی در ایران هستند. این شرکت تمام تلاش خود را میکند تا محصولات هم تراز محصولات اروپایی و آمرکایی به بازار ارایه دهد.گروه محصولات بهداشتی بنسر شامل خمیردندان زغالی، خمیر دندان روز و شب، خمیر دندان خاویار آقایان و بانوان، خمیر دندان نعنایی، نخ دندان زغالی و نعنایی، شامپو مو وبدن زغالی، مسواک و دهانشویه می باشد.این برند برای کسانیکه امتحان کردن محصولات جدید و متنوع رو دوست دارند توصیه میشود.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

خمیردندان بس

تاسیس:۱۳۵۸
دفترمرکزی:تهران
سایت:iranbath.com
شرکت آوندفر تولید کننده محصولات بس یکی از ۱۰ شرکت تولید کننده محصولات آرایشی وبهداشتی کشور است که در سال ۱۳۵۸ تاسیس شد و فعالیت خود را با مدریت جدید در سال ۱۳۶۵ با تولید دو محصول آغاز کرد.تولیدات این شرکت هم اکنون حدود ۴۰۰ محصول متنوع می باشد که شامل انواع شامپوی گوناگون، مایعات شوینده ظرف و دست، نرم کننده های پارچه و مو، ژل موی سرو خمیروژل دندان تولید می کند.شرکت آوندفر از اولین شرکتهای ایرانی است که دارای گواهی ایزو ۹۰۰۰ در تولید شامپو و مایع ظرفشویی می باشد که این گواهی در سال ۱۳۸۲ به گواهی ۹۰۰۱ ویرایش برای کلیه فرآورده های شرکت ارتقا داده شد.محصولات این شرکت در حال حاضر به کشورهای حاشیه خلیج فارس و آسیای میانه صادر می شود.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.
Admin Notification (ID: 5f2e92900c4ac)
اضافه شده از طریق آبان ۳۰, ۱۳۹۹ at ۳:۱۸ ب.ظ

WordPress successfully passed the notification email to the sending server.

خمیردندان های پاکسان

تاسیس:۱۳۳۰
دفتر مرکزی: تهران
سایت:www.paxanco.com
شرکت پاکسان فعالیت خود را از سال ۱۳۳۰ شروع کرد، این شرکت از اولین تولیدکنندگان انواع مواد شوینده بهداشتی و صنعتی در ایران می باشد. خمیر دندانهای شرکت پاکسان با برندهای پونه و نسیم به بازار عرضه می شود. انواع خمیردندان پونه شامل خمیر دندان ویتامینه، خمیر دندان طولانی اثر و ضد پوسیدگی پونه که قیمت خیلی مناسبی دارند.خمیر دندان نسیم نیز کیفیت خوبی دارد و با قیمت های مناسبی عرضه می شود.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظر سنجی برندهای خمیردندان

لطفا به انتخاب بهترین برند تولید کننده خمیردندان کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال ۱ گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت قیمت به کیفیت

سیستم توزیع و در دسترس بودن

تنوع و خلاقیت در محصولات