اسنوا

تاسیس:۱۳۸۴
snova.ir
شرکت ایرانی اسنوا که تولید کننده لازم خانگی میباشد فعالیت خود را در سال ۱۳۸۴ در مورچه خورت اصفهان آغاز کرد، محصولات این شرکت یخجال فریزر، اجاق گاز، کولر آبی، ماشین رختشویی، تلویزیون و ماشین ظرفشویی میباشد که حدود ۷۰ درصد قطعات استفاده شده در ساخت این محصولات ایرانی میباشد. این شرکت جزو ۱۰۰ برند برتر ایران در سال ۱۳۹۲ انتخاب شد و موفق به دریافت تندیس جشنواره برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان در دو گروه یخچال فریزر و تلویزیون در سال ۱۳۹۲ شد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

امرسان

تاسیس:۱۳۶۰
emersun.cim
شرکت صنایع امرسان در سال ۱۳۶۰ تاسیس شد و در طی این سالها موفق به طراحی و تولید یخچال فریزرهای پیشرفته از جمله ۱۶، ۱۸و ۲۰ فوت شد از دیگر محصولات این شرکت اجاق گاز، جارو برقی، ماشین لباسشویی میباشد که تمام این محصولات دارای گارانتی ۳۶ ماهه می باشند. شرکت امرسان با راه اندازی خط تولید هوشمند در سال ۱۳۹۷ به عنوان اولین تولیدکننده لوازم خانگی هوشمند از افتخارات این مجموعه می باشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

هیمالیا

تاسیس:۱۳۵۰

himalia.ir

شرکت هیمالیا در دهه پنجاه فعالیت خود را با تولید یخچالهای صنعتی و خانگی آغاز کرد. از جمله محصولات هیمالیا در زمینه لوازم خانگی شامل یخچال، یخچال فریزر، ساید بای ساید، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و کولر گازی می باشد. در سالهای اخیر مشارکت شرکت هیمالیا با تولیدکنندگان بزرگ دنیا و انتقال دانش فنی روز تولید محصولات جدید خود را شروع کرد و با خدمات پس از فروش و ۳۰ ماه گارانتی نمودن محصولات توانست در بین برندهای دیگر مورد توجه قرار بگیرد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

الکترواستیل
تاسیس:۱۳۶۰
www.es.co.ir
شرکت الکترواستیل فعالیت خود را در سال ۱۳۶۰ با تولید محصولات صنعتی از قبیل یخچال و فریزرهای ویترینی، انواع آب سردکن و شیر سردکن، سردخانه ها و کانکنس ها یخچالدار شروع کرد و در حال حاضر محصولات این شرکت در دو گروه محصولات خانگی و محصولات صنعتی تولید و عرضه میشود که سالانه قادر به تولید ۳۰۰۰۰ عدد یخچال، سرخانه و فریزرهای صنعتی و ۵۰۰۰۰۰عدد یخچال و فریزر خانگی می باشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

یخساران

تاسیس:۱۳۴۰
yakhsaran.com
شرکت یخساران در سال ۱۳۴۰ با تولید اولین آبسردکن ساخت ایران فعالیت خود را آغاز کرد و با استقبال روز افزون مصرف کنندگان مواجه گردید. هم اکنون علاوه بر ساخت آبسردکن ها، اقدام به تولید یخچال های صندوقی و یخچال فریزرهای خانگی بدون برفک و دو قلو نموده است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظر سنجی برندهای تولید یخچال

لطفا به انتخاب بهترین برند تولید کننده یخچال کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال ۱ گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت قیمت به کیفیت

تنوع و خلاقیت در محصولات

سیستم توزیع و در دسترس بودن