چای شهرزاد

تاسیس:۱۳۳۳
shahrzadtea.com
باقر داریانی موسس کمپانی چای شهرزاد از سال ۱۳۳۳ وارد تجارت چای شد. در آن زمان چای به صورت فله وارد بازار می شد و با واسطه های متعدد و بدون نشانی از اصلیت و هویت چای، به دست مصرف کننده می رسید و به علت نبود بسته بندی در معرض آلودگی و گردوغبار بود و فعالیت چای شهرزاد بدین صورت شروع شد. از محصولات این برند می توان چای سی تی سی کنیا، کلکته، ارل گری، چای سبز، دراجلینگ، سیلان را نام برد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

چای رفاه لاهیجان

تاسیس:۱۳۸۱
refahtea.ir
شرکت تیمن (چای رفاه لاهیجان) فعالیت خود را در سال ۱۳۸۱ با احداث کارخانه در روستای زیبای بیجاربنه لاهیجان آغاز نمود. این کارخانه با هدف فرآوری چای با کیفیت و اصیل ایرانی برای عرضه در بازارهای داخلی و خارجی احداث شده است. این کارخانه برای اولین بار در سال ۱۳۸۷ موفق به تولید چای سبز در ایران شد و در سال ۱۳۸۹ چای اولنگ (نماد زیبایی شرق) برای اولین بار در ایران به تولید رسید. محصولات این شرکت شامل انواع چای سفید، سبز و چای سیاه، اوزان و طمع های متنوع (بهار نارنج، هل، نعناع، دارچین، یاس، سیب و هلو) به بازار عرضه می شوند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

چای گلستان

تاسیس:۱۳۳۰
golestan.com
سید محمد گرامی بنیانگذار شرکت گلستان در سال ۱۳۳۰ تجارتخانه چای را هدف تولید، واردات، بسته بندی و توزیع چای بنیان نهاد. در سال ۱۳۴۰ شرکت گلستان به صورت سهامی خاص به ثبت رسید. هم اکنون گلستان حدود بیش از دو هزار نیرو و بیش از ۳۰۰ محصول را دارا می باشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

چای مهماندوست

تاسیس:۱۳۹۴
mehmandoost
شرکت تاپ گستر (مهماندوست) فالیت خود را در سال ۱۳۹۴ به منظور تولید و بسته بندی انواع محصولات غذایی شامل قند، چای، شکر، سویا، خشکبار، حبوبات و برنج ایرانی آغاز نمود.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظر سنجی برندهای چای

لطفا به انتخاب بهترین برند تولید کننده چای کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال ۱ گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت قیمت به کیفیت

عطر و طعم

سیستم توزیع و در دسترس بودن