یک و یک

تاسیس:۱۳۸۴
۱and1group.com
در سال ۱۳۴۶ دشت مرغاب به ثبت رسید و گروه تولیدی یک و یک از سال ۱۳۸۴ تحت پوشش شرکت مرغاب شروع به فعالیت کرد.این شرکت در سال ۹۷ عنوان برترین برند ایران در کارگروه صنایع غذایی (آبلیمو، مرباجات و عسل، ترشیجات و خیارشورها، کنسروحات و حبوبات، زیتون ها، رب گوجه فرنگی) به خود اختصاص داد.این شرکت با تولید انواع خیارشور ریز و درجه۱ و انواع ترشی (ترشی بندری، ترشی سیرحبه،ترشی لیته و …) توانسته نام خود را در بین بهترین تولیدکنندگان خیارشور و ترشیجات جای دهد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

مجید

تاسیس:۱۳۷۰
مجتمع صنایع غذایی مجید در سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را شروع کرد. این شرکت هم اکنون بالغ بر ۱۸۰ محصول را در سبد کالایی خود جای داده است که شامل خیارشور ها و ترشیجات نیز می باشد. مجتمع غذایی مجید در سال ۱۳۹۳ در کشور هلند شرکت صنایع غذایی اروپا را به منظور پخش محصولات خود در محدوده کشورهای اروپایی و همچنین واردات و صادرات به تمامی نقاط جهان تاسیس کردند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

سحر

تاسیس:۱۳۷۰

saharfood.com

صنایع غذایی سحر در سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را آغاز کرد. هم اکنون ۶۸ نوع محصول در ۲۰۳ نوع بسته بندی تولید می کند و صادرات عمده به کشورهای آلمان، روسیه، کانادا، انگلستان و… دارد. از افتخارات شرکت میتوان به کسب رتبه دوم صادر کننده برتر در سال ۸۹، کار آفرین برتر کشور در سال ۹۲و ۹۴ اشاره کرد. با دارا بودن تنوع در ترشیجات، این برند مناسب همه افراد با سلایق متفاوت می باشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

بدر

تاسیس:۱۳۶۱
badrfood.com
شرکت هوفرد (بدر) در سال ۱۳۶۱ تاسیس شد و به دلیل استفاده از ماشین آلات و تاسیسات مدرن و پیشرفته، و بسته بندی های به روز به بالاترین رتبه در بین رقبای داخلی خود رسید و توانست سهم بسزایی در صادرات مواد غذایی به خود اختصاص دهد.اگه شماهم عاشق طمع های جدید و متنوع هستین میتونین ترشی های این برند که شامل ترشی بالزامیک، مخلوط ترشی در سس انبه، ترشی اسپانیایی، ترشی سالسا، ترشی موهامارا و… را امتحان کنید.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

دلپذیر

تاسیس:۱۳۲۸
kadbanoco.com
شرکت کدبانو تولید کننده محصولات دلپذیر، فعالیت خود را از سال ۱۳۲۸ آغاز نمود.این شرکت برای اولین بار در ایران، موفق به تولید مربای بدون قند شد و تولیدات دیگری نیز از قبیل انواع خیارشورها و ترشیجات، سس های سرد و سس های گرم و انواع محصولات کنسروی غیرگوشتی نیز به تولیدات این شرکت اضافه شد. این واحد تولیدی دارای بیشترین نشان استاندارد در گروه شرکتهای مشابه از سوی موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور می باشد.
از جمله افتخارات شرکت کدبانو دریافت گواهی نامه های مدیریت و مهندسی صنایع غذایی، یکصد برند برتر، واحد تولیدی نمونه، قهرمانان صنعت، ایزو،بسته بندی برتر،قهرمان صنعت ۱۳۸۷و۱۳۸۸،بهترین نام تجاری، بیست برند برتر کشور،مدیریت فروش وجایزه کیفیت تامین کننده برتر می باشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظر سنجی برندهای تولیدکنندگان خیارشور و ترشیجات

لطفا به انتخاب بهترین برند تولید خیارشور و ترشیجات کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال ۱ گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت قیمت به کیفیت

تنوع و خلاقیت در محصولات

سیستم توزیع و در دسترس بودن