اپلیکیشن فیدیبو

تاسیس:۱۳۹۲
fidibo.com سایت:
فروشگاه قانونی کتاب الکترونیک فارسی فیدیبو (مخفف فیروزان دیجیتال بوک) از اسفند ۱۳۹۲ فغالیت خود را آغاز کرد. در سال ۱۳۹۵، مجموعه دیجی کالا فیدیبو را خرید. نرم افزار فیدیبو این قابلیت را به کاربران می دهد تا بتوانند کتاب الکترونیک را دانلود، طبقه بندی و مطالعه کنند. کتاب ها دارای نسخه نمونه رایگان و یک نسخه کامل شامل هزینه هستند، همچنین قابلیت جست و جوی کتاب، نشانه گذاری، تغییر رنگ صفحه، تغییر اندازه و نوع فونت، حاشیه نویسی در این نرم افزار وجود دارد. نرم افزار فیدیبو در تلفن هوشمند، تبلت و رابانه شخصی و با سیستم عامل های اندروید، آی او اس و ویندوز قابل استفاده است. مجموعه فیدیبو با نصب فیدیباکس که یک دستگاه هوشمند است در متروی تهران، دانشگاه های تهران، خواجه نصیرالدین طوسی و کنسولگری ایران در آلمان امکان استفاده از خدمات تعریف شده مثل مطالعه رایگان کتاب در مدت زمان مشخص شده را فراهم میکند. کتاب های الکترونیکی قیمت کمتری (حدود ۳۰ تا ۵۰ درصد) نسبت به نسخه کاغذی خود دارند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

اپلیکیشن طاقچه

تاسیس: ۱۳۹۲
taaghche.com
طاقچه نرم افزار کتابخوان الکترونیکی است که در سال ۱۳۹۲ شروع به کار کرد و در سال ۳۹۳ به طور رسمی رونمایی شد. از جمله خدمات این نرم افزار سهولت به دسترسی قانونی به کتاب، کتاب صوتی، مجله و روزنامه ها به شکل الکترونیکی است. نرم افزار طاقچه در حال حاضر در سه نسخه اندروید، آی او اس و کتابخوان تحت وب ارائه میشود. از افتخارات این نرم افزار برنده دوازدهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران در دسته فروشگاه های ایرانی و برگزیده بخش رسانه های دیجیتال در بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب میباشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

اپلیکیشن کتابراه

ketabrah.ir
اپلیکیشن کتابراه قویترین پشتیبانی در بین تمام اپلیکیشن های کتابخوان را دارا میباشد. کتابراه هر هفته یک کتاب رایگان به کاربرانش هدیه میدهد و دارای دسته بندی های مختلف است که مناسب همه سلایق میباشد. از اهداف کتابراه گسترش فرهنگ مطالعه کتاب های الکترونیکی، کاهش هزینه ها، جلوگیری از قطع درختان میباشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظر سنجی برندهای اپلیکیشن کتابخوانی

لطفا به انتخاب بهترین برندهای اپلیکیشن کتابخوانی کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال ۱ گزینه را انتخاب نمایید.

قیمت محصولات

تنوع و گستردگی محصولات

کیفیت اپلیکیشن