انتشارات امیرکبیر

تاسیس:۱۳۲۸
 سایت:amirkabirpub.ir
انتشارات امیر کبیر فعالیت خود را در سال۱۳۲۸ در ناصرخسرو تهران شروع کرد.پس از انقلاب به دلیل فعالیت این نشر با حکومت پهلوی، مدیریت انتشارات امیرکبیر به سازمان تبلیغات اسلامی واگذار شد. انتشارات امیر کبیر به همراه دیگر موسسه های زیر مجوعه خود بیش از دو هزار و هشتصد عنوان کتاب به چاپ رسانده بود که بعد از واگذاری متاسفانه به مدت بیش از یک دهه فعالیت نداشت که با تغییر مدیریت دست خوش تغییرشد و انتشارات جان گرفت و هم اکنون انتشارات فرامرزی امیرکبیر متشکل از بخش های مختلفی چون بخش علمی فرهنگی، بازرگانی و توزیع کتاب، روابط عمومی و امور بین الملل و چابخانه میباشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

انتشارات ققنوس

تاسیس:۱۳۵۰

سایت:gagnoos.ir
یکی از قدیمی ترین انتشارات، انتشارات ققنوس میباشد که در سال ۱۳۵۰ کار خود را در مهرآباد جنوبی به عنوان کتابفروشی کوچک امیر آغاز کرد.کتابفروشی امیر در سال ۱۳۵۶ به انتشارات ققنوس تبدیل شد و به طور جد وارد عرصه چاپ کتاب در حوزه های مختلف شد. توراندخت اثر برتولت برشت، منظومه خاک اثر محمدعلی سپانلو و شازده احتجاب اثر هوشنگ گلشیری از نخستین کتاب هایی است که در این انتشارات به چاپ رسید. این انتشارات بیش از هزار و هشتصد عنوان در زمینه های مختلفی منتشر کرده است و ناشر برگزیده دوازدهمین و چهاردهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

انتشارات نشر چشمه

تاسیس: ۱۳۶۴
سایت:cheshmeh.ir
یکی ار بزرگترین و مشهورترین ناشرین در حال حاضر ایران انتشارات چشمه محسوب میشود که در سال۱۳۶۴ کار خود را آغاز کرد. با وجود اینکه نخست تمرکز انتشارات چشمه بر کتاب فروشی بود اما از سال ۱۳۸۸به جد به عرصه چاپ و نشر کتاب گام نهاد.نشر چشمه را ناشری ادبی می دانند که کتابهای مربوط به ادبیات در این نشر سهم زیادی را به خود اختصاص داده اند و با بزرگانی چون احمدشاملو، محمود دولت آبادی، فریدون مشیری، صادق هدایت، هوشنگ ابتهاج و… افتخار همکاری داشته اند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

انتشارات نشر ثالث

تاسیس:۱۳۷۵
سایت:salesspublication.com
انتشارات ثالث فعالیت خود را از سال ۱۳۷۵ به طور رسمی آغاز کرد و طی سالهای گذشته توانسته تبدیل به یکی از بهترین انتشارات ایران بشود. نشر ثالث تا کنون موفق به چاپ بیش از هزار و نهصد عنوان در حوزه های مختلف ادبیات، دین، تاریخ، فلسفه، علوم اجتماعی، روانشناسی و هنر شده است. این انتشارات در نمایشگاه های کتاب کشورهای اروپایی و آسیایی تا جای امکان حضور پیدا می کند و سعی در خرید حق کپی رایت نویسندگان مطرح کشورهای دیگر دارد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

انتشارات نشر نگاه


تاسیس:۱۳۵۲
سایت:negahpub.com
انتشارات نگاه در سال ۱۳۵۲ وارد عرصه رقابتی چاپ و نشر کتاب به خصوص در زمینه شعر، ترانه، رمان، نقد و نظریه، هنر و تاریخ، زندگینامه بزرگان و مفاخر ادبی و…شده و در همان سالهای نخست توانست جایگاه خود را در میان بازار کتاب تحکیم بخشد. تا کنون آثار بزرگان بسیاری از جمله سیمین بهبهانی، شهریار، مرتضی راوندی، نیما یوشیج، عماد خراسانی، بزرگ علوی و بسیاری دیگر در انتشارات نگاه به چاپ رسیده است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظر سنجی برندهای انتشارات کتاب

لطفا به انتخاب بهترین برند انتشارات کتاب کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال ۱ گزینه را انتخاب نمایید.

کیفیت کاغذ مصرفی

قیمت مناسب

در دسترس بودن