آب معدنی سیلوانا

تاسیس:۱۳۸۲
سایت:www.silvana-msv.com 
شرکت آب معدنی سیلوانا در سال ۱۳۸۲ در ارومیه کیلومتر ۴۵ جاده بند شهر سیلوانا شروع به فعالیت کرد.آب معدنی سیلوانا دارای کیفیت بالا ونیز به سب مدر بودن این دسته آبها در درمان بیماریهای مفصلی نقرس و هیپر ازوتمی و دفع سنگها ادراری موثر میباشد و همچنین به سبب داشتن مقدار کمی سولفات و کلرور به عنوان آب مناسب برای اطفال شیرخوار تجویز می گردد. آب معدنی سیلواناذر سال ۱۳۹۴ مفتخر به دریافت واحد نمونه استاندارد و همچنین برند محبوب سال می باشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

آب معدنی دماوند

تاسیس: ۱۳۵۲
سایت:damavandwater.com
پیشرو و بنیانگذار صنعت آب های بسته بندی ایران شرکت آب معدنی دماوند می باشد که فعالیت خود را به عنوان تنها واحد تولیدی شهر دماوند از سال ۱۳۵۲ آغاز نمودو در سال ۱۳۸۸ عمده سهام این شرکت توسط شرکت دنون فرانسه خریداری شد. این شرکت از بالاترین استانداردهای کیفیت در سطح جهانی بهره می برد. کارخانه دماوند با خط تولید کرونس با ظرفیت ۳۶ هزار بطری در ساعت و دو خط تولید سیدل با ظرفیت ۲۰ و ۱۰ هزار بطری در ساعت، یکی از بزرگترین و مدرنترین کارخانه ها در تولید آب بسته بندی ایران است.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.


آب معدنی واتا (سبلان)

تاسیس: ۱۳۸۱
سایت:vata.ir 
شرکت آبهای معدنی پاک آب سبلان در سال ۱۳۸۱ در استان اردبیل در فاصله ۱۰ کیلومتری جاده سرعین به پیست اسکی آلوارس ساخته شد. آب معدنی واتا از چشمه گورگور که در شمال غربی کوه سبلان واقع شده تامین میشود. این شرکت موفق به اخذ تاییدیه از انستیتو فرزنیوس کشور آلمان که یکی از معتبرترین مراکز و لابراتور تحقیقاتی میباشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

آب معدنی سورپرایز

تاسیس:۱۳۸۴
سایت:surprise.ir
شرکت آکواتیک استار ایرانیان در سال ۱۳۸۴ در منطقه کردان کرج در استان البرز به منظور تولید و توزیع آب آشامیدنی با نام تجاری سورپرایز تاسیس گردید. هدف اصلی این شرکت ترویج بسته بندی ۱۹ لیتری با ارائه سرویس تحویل درب منازل و ادارات بوده است و امروره در کشور ایران تنها برندی است که این بسته بندی را ارائه می کند و از این جهت منحصر به فرد میباشد.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

آب معدنی زمزم

تاسیس:۱۳۳۴
سایت:www.zamzamgroup.com
شرکت زمزم در سال ۱۳۳۴ با تاسیس اولین شرکت تولید نوشابه گازدار به نام زمزم تهران فعالیت خود را آغاز نمود و هم اکنون ۱۳ شرکت در شهرهای مختلف ایران و همچنین چند شرکت خارجی تحت لیسانس زمزم ایران، محصولات مختلف زمزم را تولید می کنند.

یادداشت‌ها برای این ورودی
هیچ یادداشتی موجود نیست.

نظر سنجی برندهای آب معدنی

لطفا به انتخاب بهترین برند تولید کننده آب معدنی کمک کنید! شما میتوانید حداکثر در هر سوال ۱ گزینه را انتخاب نمایید.

نسبت قیمت به کیفیت

تنوع لیتر و طراحی بطری

سیستم توزیع و در دسترس بودن